Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Miloš Teodosić

Go down 
+11
konobar
MarkoCar
mazohist
tvrdko.puter
Pistons1990
stari vuk
Roelteb
Lakers fan
pascalrolla
Gomez69
Faul u napadu
15 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

Miloš Teodosić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić - Page 2 Emptyčet ruj 23, 2010 12:45 pm

BodiBond je napisao/la:
Teo je trenutno jedini igrač na prostorima ex-Yu koji bi mogao dosegnuti visine najvećih igrača sa ovih prostora. Od talenta se razvio u odličnog igrača. Ima samo 23 godine, radiće sa Dudom. Već sada je najbolji plej Evrope, ubedljivo. Mogao bi da ima lepu NBA karijeru.
Kada su žene u pitanju, ima dugugodišnju vezu sa odbojkašicom Majom Ognjenović, koja je malo starija od njega. Sada je i ona prešla u Olimpijakos pa će biti zajedno. Inače je ovog leta na jednom splavu u Beogradu ispitivao krajnike jednoj tek punoletnoj devojci. Priča se za njega da voli i da popije, ali i da dune malo...

Teo mi je odmah draži. A bogme tako dečko i izgleda. Palac gore.
A da ne govorim koliko mi je porastao u očima onom izjavom o Turcima, to samo najveći mogu.
[Vrh] Go down
Macijauskas
Rookie
Rookie



Posts : 2
Join date : 13.09.2010

Miloš Teodosić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Miloš Teodosić   Miloš Teodosić - Page 2 Emptyčet ruj 23, 2010 12:56 pm

Sto rece Bodi, tacno je ovo da voli malo da duvne Smile
Al meni je zato i drazi. Pravi je boem, hebes ti kosarkasa bez te lucidnosti, i tog ludila (mislim na vrhunske kosarakase), mora da se pokaze da nije sve samo stvar treninga, da ima i neka magija u samom igracu.
[Vrh] Go down
 
Miloš Teodosić
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: Europska košarka-
Forum(o)Bir: