Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Danko Radic

Go down 
+26
igi-zgb
Slavnić Zoran
banski
eagle
6,75
jazine
basket88
jadran
paralela
Sir_Charles
pop84
basketboy
tvrdko.puter
scoonie penn
Pistons1990
pruđe
pileći klitoris
Lakers fan
helikopter
dotepenec33
mišpopotić
mazohist
DOLAC
majstor s mora
Faul u napadu
konobar
30 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 9:07 am

Sir_Charles je napisao/la:
Faul nekaj me zanima...baš sam jučer gledal kartu Europe i na njoj su bile označene zemlje po pripadnostima košarkaškim divizijama...pa sam skužil da u Europi postoje tri divizije...A,B i C...e sad mene zanima kak se može ispasti iz divizije A i doći u B pa isto tako i u C...i naravno obratno?..

Nisam Faul, ali mislim da imam i ja odgovor.

Losi rezultati rezultiraju time da ispadnes iz A-divizije u B... Opet najlosiji Rezovi rezultiraju ispadanjem u C...
Za ulaz u visu diviziju igraju se turniri, ciji pobjednici ulaze u B-ili A-diviziju.

Bistro? Wink
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 9:09 am

Sir_Charles je napisao/la:
Faul nekaj me zanima...baš sam jučer gledal kartu Europe i na njoj su bile označene zemlje po pripadnostima košarkaškim divizijama...pa sam skužil da u Europi postoje tri divizije...A,B i C...e sad mene zanima kak se može ispasti iz divizije A i doći u B pa isto tako i u C...i naravno obratno?..

Pretpostavljam da 2 zadnje plasirane reprezentacije sa EP ispadaju u B diviziju...a 2 prvoplasirane iz B divizije ulaze u A....iako sada kada će na EP biti sto reprezentacija sve skupa nema smisla...mislim na ove divizije....

Evo linka B divizije EP 2009 .....

http://www.eurobasket2009.org/en/cid_toT,ovGDH2EaLKL67XnPo2.pageID_ikxW3K50JMke6dK2fbWa22.compID_qMRZdYCZI6EoANOrUf9le2.season_2009.html
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 9:10 am

Ako - dakle - repka fali kvalifikaciju za EP (mislim da ako to neuspije nekoliko puta), ispadne..

Crna Gora, cini mi se, je nakon samostalnosti bila uvrstena u B-diviziju i igrala je turnir, kojim se izborila u A-DIV...
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 9:12 am

Aha, evo za CG sta sam govorio...
"10 September 2009
Montenegro Beat Swedes, Go Up To Division A

Montenegro stormed into EuroBasket Division A with an 88-71 victory at home over Sweden on Wednesday night in the Promotion Round play-offs.
The win secured a 158-121 triumph on aggregate for Dusko Vujosevic's team." izvor
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie



Posts : 98
Join date : 13.09.2010

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 9:13 am

Ma nije mi baš najjasnije...gledam oni Bugari i Rumunji su u A grupi...pa i Mađari...a ja za te Rumunje nikad nisam ćuo...kaj postoji kakav poznati košarkaš ili klub iz te Rumunjske?
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 9:15 am

Mislim da je to dugorocniji proces. Ne ispadnes odmah u B-div, samo sto se jednom nisi plasirao na EP...
A Bugari su npr. imali i pobjede protiv Italije itd. prosle godine...

Mozda se ukupno (javno) odigrane tekme cak broje...
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie



Posts : 98
Join date : 13.09.2010

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 9:15 am

Znači Šveđani su u grupi B...znači da su katastrofa...pa kak se onda Markota naučio igrati u Švedskoj?
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 9:15 am

Sir_Charles je napisao/la:
Ma nije mi baš najjasnije...gledam oni Bugari i Rumunji su u A grupi...pa i Mađari...a ja za te Rumunje nikad nisam ćuo...kaj postoji kakav poznati košarkaš ili klub iz te Rumunjske?

Rumunji su nekada davno imali vrlo dobru reprezentaciju....a bogme imali su prije 20-tak godina NBA igrače.....Muresan,Poppa....
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 9:22 am

Sir_Charles je napisao/la:
...a ja za te Rumunje nikad nisam ćuo...kaj postoji kakav poznati košarkaš ili klub iz te Rumunjske?


Evo odgovora:

VROS DARDA 74 : TEMIŠVAR 81
DARDA - Dvorana OŠ. Gledatelja 200. Suci: Tresoglavić, Lesko, Mikulić (svi Osijek)

VRIJEDNOSNICE OS DARDA: Kordić, Meznarić 5(1-1), Ridl 17(3-4), Katavić 13(4-4), Boras 4(2-4), Omazić, Krolo 24(4-7), Mandić, Radoš, Gmajnički 1(1-2), Čamagajevac 10(1-1), Kalaica

TEMIŠVAR: Habus 6, Milencovici, Petrisor, Dragos 2, Covington 15, Marković 14(3-6), Aktas 1(1-2), Czmor, Bojović 15(1-2), Mihuti 2, Palitinisanu 9(3-3), Mičeta 14, Marković 3(1-1)
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 9:25 am

Eto! VIDITE, bolji su od DARDE!

Ko veli da Rumunji nisu ozbiljni?
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie



Posts : 98
Join date : 13.09.2010

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 9:25 am

Na kojoj razini su oni u C skupini...kakva se to košarka igra...nemrem si zamisliti kaj i kak u C grupi igraju...baš bi htjel vidjeti jednu takvu tekmu...neki derbi C skupine...moral bum pratiti FIBA stranice pa kad objave neki derbi bum se prikopčal i pogledal to čudo...i onda bum napisao opširnu reportažu..
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie



Posts : 98
Join date : 13.09.2010

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 9:27 am

Zanimljiva prezimena imaju oni iz Temišvara...
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 9:29 am

Faul u napadu je napisao/la:

Rumunji su nekada davno imali vrlo dobru reprezentaciju....a bogme imali su prije 20-tak godina NBA igrače.....Muresan,Poppa....

Da... hehe...a jesu i ostavili dubok trag u NUBA..,,. Muresan poznat po nastupu u videospotu: My name is (Eminem) a Constantin Popa je...tropa! Razz
E sad: Popa je ostavio trag u College kosarci.
"He was the tallest player to ever wear a Hurricanes' uniform, and finished as Miami's all-time leader in blocked shots (263), 3rd in starts (83), 5th in minutes played (2,624), tied for 8th in steals (89), 9th in rebounds (701), and 14th in scoring (1,132)."

Nego: Ko ih jebe! Nisu nasi!
Wink
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 9:30 am

Sir_Charles je napisao/la:
Zanimljiva prezimena imaju oni iz Temišvara...

Hehe...na koja mislis? Na Dragos, Markoviće ili Bojović? Wink
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie



Posts : 98
Join date : 13.09.2010

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 9:46 am

Pa vidim sve originalni Rumunji...pa da stvarno zanimljiva prezimena...
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie



Posts : 98
Join date : 13.09.2010

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 10:28 am

Malo sam proučavao tu C Europsku skupinu. Oni su svoje prvenstvo Europe odigrali u sedmom mjesecu na Malti...Uglavnom,pobijedila je Danska...u finalnom meču pobijedili su Andoru...brončanu medalju osvojila je Malta koja je pobijedila Moldaviju...za peto mjesto igrao se britanski derbi...Wales je sredio Škotsku...a za sedmo mjesto Gibraltar je sredio San Marino..Ovčji otoci ove godine nisu nastupali...

Dakle, to je ta legendarna C divizija...znači, ako nastavimo tempom koje je zacrtao šef sale skupa sa svojim konobaricama i konobarima...tamo negdje oko 2018 mogli bi se naći u tom društvu...i ako onda ne osvojimo medalju onda smo stvarno hebene sreće...
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 10:35 am

Sir_Charles je napisao/la:
Malo sam proučavao tu C Europsku skupinu. Oni su svoje prvenstvo Europe odigrali u sedmom mjesecu na Malti...Uglavnom,pobijedila je Danska...u finalnom meču pobijedili su Andoru...brončanu medalju osvojila je Malta koja je pobijedila Moldaviju...za peto mjesto igrao se britanski derbi...Wales je sredio Škotsku...a za sedmo mjesto Gibraltar je sredio San Marino..Ovčji otoci ove godine nisu nastupali...

Dakle, to je ta legendarna C divizija...znači, ako nastavimo tempom koje je zacrtao šef sale skupa sa svojim konobaricama i konobarima...tamo negdje oko 2018 mogli bi se naći u tom društvu...i ako onda ne osvojimo medalju onda smo stvarno hebene sreće...

Ne mozemo!
Ipak je tesko ocekivati da bi mogli protiv Svedjana ili Finaca, Svicarske ili neke Moldavije gubiti...
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie



Posts : 98
Join date : 13.09.2010

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 10:37 am

Znači, misliš da ne možemo ispasti iz B skupine...a ne znam...kako je krenulo uskoro ćemo i protiv Finaca drhtati..
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 10:45 am

Sir_Charles je napisao/la:
Znači, misliš da ne možemo ispasti iz B skupine...a ne znam...kako je krenulo uskoro ćemo i protiv Finaca drhtati..

Cekaj...STANI:
zasad se CVRSTO (!!!!) drzimo u A-diviziji!
Zasto ti onda razmiljas o B-...ili cak i C-diviziji?!

PA TOLIKO CRNO ISTO NIJE ovo sivilo, majka mu stara!
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie



Posts : 98
Join date : 13.09.2010

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 11:02 am

Ja ti razmišljam kao Rohatinski...uvijek razmatram sve opcije...a kaj ćeš kad ti tak kod nas...baš sam komentirao s kolegom na poslu...u dvadeset godina staža nikad nitko nije uletio u sobu i rekao " Bit će povišica plaće"...Nikad...otkad radim stalno se prijete s otkazima, smanjivanjem plaća, raznim porezima i slično...propadanjem firme...recesijom,stabilizacijom i kaj ja znam...a sad vidim i u košarici...klubovi nemaju za toplu vodu...a u Ciboni štrajkaju čistačice...da mi je netko prije deset godina rekao da budu čistačice štrajkale u Ciboni rekao bih mu da je lud...a kad se sjetim repke rolete mi se spuste...
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie



Posts : 98
Join date : 13.09.2010

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 11:07 am

Dobro da u Sutinskim vrelima ne štrajkaju čistačice...Sada kad je u Cedevitu došao ovaj novi debeli od sto pedeset kila to bi bila katastrofa...pa za njega budu morali zaposliti još bar dve čistačice...koliko taj pojede---pa koliko se isprazni...i onda da ti još babe štrajkaju...užas...
[Vrh] Go down
balota
Rookie
Rookie
balota


Posts : 13
Join date : 23.09.2010

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 11:28 am

Evo samo za početak

D.R. grobar hrvatske košarke neka crkni....
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie



Posts : 98
Join date : 13.09.2010

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 6:37 pm

Baš maloprije čitao sam u članak u Sportskim Novostima od Tvrtka Puljića...inače čitam Čuturine kolumne u Sportplusu (jeftinije su novine, a i Čutke mi je bil sused pa ga moram podržavati...nek se probije dečko u svijetu novinarstva...ima kćerke u Americi pa to nije jeftino...a i onaj sako kaj nosi mu je nekako ofucan...izgleda da spaja kraj s krajem...)...dakle čitao sam lamentiranja od Puljića...i skužio sam da oni ( i Čutke i Puljić i ostala ekipa ) ...oni ujutro kad se dignu iz kreveta prvo pročitaju kaj smo mi tu fantazirali, brbljali i mozgovali ovdje na farumu tokom noći...pa onda odu u redakcije pa napišu tekstove...ali umotane u celofan...u puno blažem obliku...nešto kao kamilica u odnosu na na pravu šljivu rakiju...
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 6:46 pm

Sir_Charles je napisao/la:
Baš maloprije čitao sam u članak u Sportskim Novostima od Tvrtka Puljića...inače čitam Čuturine kolumne u Sportplusu (jeftinije su novine, a i Čutke mi je bil sused pa ga moram podržavati...nek se probije dečko u svijetu novinarstva...ima kćerke u Americi pa to nije jeftino...a i onaj sako kaj nosi mu je nekako ofucan...izgleda da spaja kraj s krajem...)...dakle čitao sam lamentiranja od Puljića...i skužio sam da oni ( i Čutke i Puljić i ostala ekipa ) ...oni ujutro kad se dignu iz kreveta prvo pročitaju kaj smo mi tu fantazirali, brbljali i mozgovali ovdje na farumu tokom noći...pa onda odu u redakcije pa napišu tekstove...ali umotane u celofan...u puno blažem obliku...nešto kao kamilica u odnosu na na pravu šljivu rakiju...

Nemoj da te zavara Dečecov (Čutkeov) modni izražaj...on je naprosto takav tip....između boemskog i nonšalantnog Danko Radic - Page 5 Icon_smile ....budem ga ja već dofural ovdje....a da se forum čita to mi je jasno....hebe me samo kaj svi koji ga čitaju....mislim na one koji su na raznoraznim funkcijama po savezima i u klubovima znaju tko je Faul....ali kaj je tu je....iz ove kože ne mogu...niti želim Danko Radic - Page 5 Icon_smile ....
[Vrh] Go down
Sir_Charles
Rookie
Rookie



Posts : 98
Join date : 13.09.2010

Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Emptyčet ruj 23, 2010 6:59 pm

Znaš Faul...ja sam ti Čutkeu u lice rekel da imam povjerljive informacije da je on mogel sve napraviti na haklu pod košem, ali jedino kaj nije mogel napraviti to su bili sklekovi...i onda je on mene bledo gledal...da kaj ja to pričam i ko je to izmislil...dobro...ja mu nisam nikaj više štel reći jer sam videl da se iznerviral i pobojal sam se da ga ne pukne kakav infarkt i slično...i onda dva mjeseca kasnije razgovaral sam o tome sa Antonijem Ozmecom...sigurno znaš ko je on...i objasnil sam mu neke stvari i to da je Čutke problijedil i popizdil...i on je mrtav hladan rekal da kuži kaj ja pričam i tko mi je to izbrbljal i da bi to moglo biti istina...i samo se nasmijal...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Danko Radic - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Danko Radic   Danko Radic - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
Danko Radic
[Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: A1 muška košarkaška liga :: Ostalo-
Forum(o)Bir: