Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Marko Tomas

Go down 
+12
pileći klitoris
stari vuk
DOLAC
jadran
konobar
Slavnić Zoran
Gomez69
helikopter
Spiridon Kopicl
Faul u napadu
EricLeRoi
mazohist
16 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Marko Tomas   Marko Tomas Emptypon ruj 13, 2010 9:56 am

Mislim da je red da moj najdraži španer bude zastupljen na ovom forumu. Embarassed Nažalost očekival sam puno, puno više od njega. E sad dal je tu isto trener kriv ili on sam nisam siguran. Uvijek se drži previše rezervirano. Jednostavno obrambeni dio odrađuje maestralno ali nikak da spoji konstantu u svojoj igri. U tekmi protiv Srbije je razvalil Teodosića al kaj to vrijedi kad je u napadu sam na otvorenoj trici fulal cijelu konstrukciju i nakon tog promašaja više ništ nije ni pokušaval. Nadam se da bu sad u Turskoj kod Perasa uspjel još napredovat ako je moguće jer godine idu a on ne isporučuje dovoljno u repki. Embarassed
[Vrh] Go down
EricLeRoi
Rookie
Rookie
EricLeRoi


Posts : 41
Join date : 12.09.2010
Age : 44
Location : Split

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Emptypon ruj 13, 2010 2:31 pm

ma nek jednom više konačno pokaže emocije, pa makar to bila teška gluma... ovako djeluje blijedo, nezainteresirano, čak i plaho, a momak je ZVIJER u obrani, vrlo dobar u napadu. na taj način ne bi direktno sebi pomogao, ali bi dobio dodatan respekt kod suigrača, natjerao i njih da budu srčaniji i angažiraniji, to bi sve još i publiku diglo itd. itd. on po svim kvalitetama MORA bit glavni igrač, ali za bit glavni igrač moraš bit i vođa uz sve koševe, skokove i asistencije... čak treba bit i arogatan, drzak i bezobrazan... ali nažalost, prefin je naš marko... geek
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Emptypon ruj 13, 2010 2:33 pm

EricLeRoi je napisao/la:
ma nek jednom više konačno pokaže emocije, pa makar to bila teška gluma... ovako djeluje blijedo, nezainteresirano, čak i plaho, a momak je ZVIJER u obrani, vrlo dobar u napadu. na taj način ne bi direktno sebi pomogao, ali bi dobio dodatan respekt kod suigrača, natjerao i njih da budu srčaniji i angažiraniji, to bi sve još i publiku diglo itd. itd. on po svim kvalitetama MORA bit glavni igrač, ali za bit glavni igrač moraš bit i vođa uz sve koševe, skokove i asistencije... čak treba bit i arogatan, drzak i bezobrazan... ali nažalost, prefin je naš marko... geek

Za to su krivi njegovi roditelji...tako se ne odgajaju djeca...
[Vrh] Go down
EricLeRoi
Rookie
Rookie
EricLeRoi


Posts : 41
Join date : 12.09.2010
Age : 44
Location : Split

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Emptypon ruj 13, 2010 2:37 pm

Faul u napadu je napisao/la:
EricLeRoi je napisao/la:
ma nek jednom više konačno pokaže emocije, pa makar to bila teška gluma... ovako djeluje blijedo, nezainteresirano, čak i plaho, a momak je ZVIJER u obrani, vrlo dobar u napadu. na taj način ne bi direktno sebi pomogao, ali bi dobio dodatan respekt kod suigrača, natjerao i njih da budu srčaniji i angažiraniji, to bi sve još i publiku diglo itd. itd. on po svim kvalitetama MORA bit glavni igrač, ali za bit glavni igrač moraš bit i vođa uz sve koševe, skokove i asistencije... čak treba bit i arogatan, drzak i bezobrazan... ali nažalost, prefin je naš marko... geek

Za to su krivi njegovi roditelji...tako se ne odgajaju djeca...

cheers cheers lol! lol!

a moga se na brata onda malo ugledat...
[Vrh] Go down
Spiridon Kopicl
Rookie
Rookie



Posts : 15
Join date : 12.09.2010

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Emptypon ruj 13, 2010 2:53 pm

mazohist je napisao/la:
Nadam se da bu sad u Turskoj kod Perasa uspjel još napredovat ako je moguće jer godine idu a on ne isporučuje dovoljno u repki. Embarassed

Ako se ne varam ide kod Spahije.
Kaj se kritika na agresivnost tiče, mislim da je Marko u Ciboni odigrao odličnu sezonu, a u repki je bio van šuterske forme. Tako da je u neku ruku logična njegova samozatajnost u napadu i veća posvećenost obrani u Turskoj.


Zadnja promjena: Spiridon Kopicl; pon ruj 13, 2010 3:08 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Emptypon ruj 13, 2010 2:55 pm

Spiridon Kopicl je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Nadam se da bu sad u Turskoj kod Perasa uspjel još napredovat ako je moguće jer godine idu a on ne isporučuje dovoljno u repki. Embarassed

Ako se ne varam ide kod Spahije.

Ma dobro sad Spahija ili Peras....bitno da ne ide Đouku.....
[Vrh] Go down
Spiridon Kopicl
Rookie
Rookie



Posts : 15
Join date : 12.09.2010

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Emptypon ruj 13, 2010 3:11 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Spiridon Kopicl je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Nadam se da bu sad u Turskoj kod Perasa uspjel još napredovat ako je moguće jer godine idu a on ne isporučuje dovoljno u repki. Embarassed

Ako se ne varam ide kod Spahije.

Ma dobro sad Spahija ili Peras....bitno da ne ide Đouku.....

Možda i nebi bilo loše da ide Đouku, ako bi to značilo da Đouk preuzima klupu Frenra, a Spahija klupu repke. Smile
[Vrh] Go down
helikopter
Rookie
Rookie



Posts : 18
Join date : 13.09.2010

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Emptypon ruj 13, 2010 7:23 pm

Najbolji igrač naše repke cheers

Prognoziram da za par godina ovdje budemo otvorili i temu Luka Tomas..upućeniji (faul npr) vjerojatno znaju o kome je riječ. Mali rastura za svoje godine Smile
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Emptypon ruj 13, 2010 7:34 pm

helikopter je napisao/la:
Najbolji igrač naše repke cheers

Prognoziram da za par godina ovdje budemo otvorili i temu Luka Tomas..upućeniji (faul npr) vjerojatno znaju o kome je riječ. Mali rastura za svoje godine Smile

Ovim putem zamolio bi mamu i tatu Tomas da malog Luku odgajaju malo drukčije neko Marka....nek mu daju da puši i pije....psovanje se podrazumijeva....kakva lagana droga nije na odmet....pa kad mali odraste da na terenu svima hebe znate već kaj.....emocije,emocije....to fali Marku.....ak to ne izbaci iz sebe dobil bu čir.....
[Vrh] Go down
Gomez69
Rookie
Rookie
Gomez69


Posts : 17
Join date : 13.09.2010
Location : Zagrebiensis

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Emptypon ruj 13, 2010 8:26 pm

ma nemojte tako... zna i marko tu i tamo popizditi, ne tako često ko car,... ali neš ko ljubičić. svake prijestupne...
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Emptypon ruj 13, 2010 10:25 pm

Spiridon Kopicl je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Nadam se da bu sad u Turskoj kod Perasa uspjel još napredovat ako je moguće jer godine idu a on ne isporučuje dovoljno u repki. Embarassed

Ako se ne varam ide kod Spahije.
Kaj se kritika na agresivnost tiče, mislim da je Marko u Ciboni odigrao odličnu sezonu, a u repki je bio van šuterske forme. Tako da je u neku ruku logična njegova samozatajnost u napadu i veća posvećenost obrani u Turskoj.
U pravu si ide kod Spahije, zabunil sam se. Dosta nestabilan je taj njegov šut i nikak da ga ustabili. I ne kužim kak mu je tak ulaz na lijevu stranu slab. Ima on prostora još za napredak. Možda je čak i bolje da ode kod Spahije jer čini mi se da je obranu kod Perasa dovel do savršenstva a sad lijepo nek ga Spahija malo nauči i igrat nekakve akcije u napadu jer kod Perasa je delal kaj je htjel. Embarassed
[Vrh] Go down
Slavnić Zoran
Rookie
Rookie
Slavnić Zoran


Posts : 34
Join date : 12.09.2010

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Emptyuto ruj 14, 2010 12:11 am

helikopter je napisao/la:
Najbolji igrač naše repke cheers

Prognoziram da za par godina ovdje budemo otvorili i temu Luka Tomas..upućeniji (faul npr) vjerojatno znaju o kome je riječ. Mali rastura za svoje godine Smile


....dječačić već sada igra protiv dvije (čak i tri) godine fizički jačih, a najbolji je u ligi dječaka....proglašen najboljim igračem i najkorisnijim igračem prošlogodišnje Lige dječaka(sjever)......još sam igrao kada je ivan tomas počinjao u križevcima......prestao sam kada je marko počeo.....tako da mogu reći za LUKU biti će najbolji iz plejade tomas.........faule ima sve ono kaj nemaju marko i ivan......sori kaj sam napisal imena ipak za maloga ima vremena, a i možda mu tata neda surfati po našem novom forumu Very Happy -poznavajući antea mali nema ni računalo već samo loptu..... Basketball
[Vrh] Go down
konobar
Rookie
Rookie
konobar


Posts : 66
Join date : 12.09.2010

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Emptyuto ruj 14, 2010 9:42 pm

[Vrh] Go down
jadran
Rookie
Rookie



Posts : 35
Join date : 13.09.2010

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Emptysri ruj 15, 2010 10:56 pm

treća sreća........ taj sigurno neće nikada izjaviti da neće igrati za Cibonu:((((
[Vrh] Go down
DOLAC
Rookie
Rookie
DOLAC


Posts : 22
Join date : 13.09.2010

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Emptypet ruj 17, 2010 2:53 pm

Ne volim igrače kao Tomas,više puta me razočarao,a o obranama jedino što je čuva ponekad Perića,koji je isto kao i on očaj. afro
[Vrh] Go down
stari vuk
Rookie
Rookie
stari vuk


Posts : 39
Join date : 15.09.2010
Location : years ago

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Emptypet ruj 17, 2010 3:46 pm

DOLAC je napisao/la:
Ne volim igrače kao Tomas,više puta me razočarao,a o obranama jedino što je čuva ponekad Perića,koji je isto kao i on očaj. afro

Nisi ti bas gledo prosle sezone euroligu a ni ovo SP jel?? bounce
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Emptypet ruj 17, 2010 5:35 pm

DOLAC je napisao/la:
Ne volim igrače kao Tomas,više puta me razočarao,a o obranama jedino što je čuva ponekad Perića,koji je isto kao i on očaj. afro

inteligencija ti nije jača strana.
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Emptypet ruj 17, 2010 6:11 pm

DOLAC je napisao/la:
Ne volim igrače kao Tomas,više puta me razočarao,a o obranama jedino što je čuva ponekad Perića,koji je isto kao i on očaj. afro.

HAHA... TI NISI DOLAC, TI SI STOLAC - glup si kao stolac!!!
[Vrh] Go down
stari vuk
Rookie
Rookie
stari vuk


Posts : 39
Join date : 15.09.2010
Location : years ago

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Emptysub ruj 18, 2010 1:12 am

Marko Tomas najbolja dvojka u Europi ( kad mu se hoće) Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Emptysub ruj 18, 2010 7:36 am

stari vuk je napisao/la:
Marko Tomas najbolja dvojka u Europi ( kad mu se hoće) Embarassed

Wink .....
[Vrh] Go down
pascalrolla
Rookie
Rookie
pascalrolla


Posts : 57
Join date : 13.09.2010

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Emptysub ruj 18, 2010 12:54 pm

stari vuk je napisao/la:
Marko Tomas najbolja dvojka u Europi ( kad mu se hoće) Embarassed


nadam se da će mu se prohtijet češće Embarassed
[Vrh] Go down
offense
Rookie
Rookie
offense


Posts : 35
Join date : 13.09.2010

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Emptysub ruj 18, 2010 1:48 pm

ne pretjerujte sa tomasom. na SP je bio vrlo dobar u obrani dok je u napadu većinu vremena bio vrlo loš. daleko je on od najboljih na svojoj poziciji
[Vrh] Go down
pascalrolla
Rookie
Rookie
pascalrolla


Posts : 57
Join date : 13.09.2010

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Emptysub ruj 18, 2010 4:00 pm

offense je napisao/la:
ne pretjerujte sa tomasom. na SP je bio vrlo dobar u obrani dok je u napadu većinu vremena bio vrlo loš. daleko je on od najboljih na svojoj poziciji


dobro nije najbolji sigurno...ali nitko mi nemože reći da nemože biti top 3 dvojke u europi...imam osjećaj da će tomas sa fenerom imazi super sezonu
[Vrh] Go down
helikopter
Rookie
Rookie



Posts : 18
Join date : 13.09.2010

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Emptysub ruj 18, 2010 4:47 pm

DOLAC je napisao/la:
Ne volim igrače kao Tomas,više puta me razočarao,a o obranama jedino što je čuva ponekad Perića,koji je isto kao i on očaj. afro

ahahahahahaha,nema me 2 dana na ovom forumu i kaj me dočeka..proljev nad proljevima o našem najboljem košarkašu..ajde ti Dolac nađi pametnijeg posla,ovdi ti nije mjesto
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Emptysub ruj 18, 2010 6:27 pm

Marko Tomas polako postaje obrambeni ratnik i borac kaj u napadu nemre bacanje pogodit. On iz godine u godinu napreduje brzinom puža golača. Embarassed
[Vrh] Go down
Sponsored content





Marko Tomas Empty
PostajNaslov: Re: Marko Tomas   Marko Tomas Empty

[Vrh] Go down
 
Marko Tomas
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Marko Car
» Marko Ramljak

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: Europska košarka-
Forum(o)Bir: