Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 KADETKINJE - CENTAR

Go down 
+8
horok
livaja
Joža Mali
DV
Admin
Faul u napadu
ruda 44
laganini
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 5 Emptysub ruj 25, 2010 12:11 pm

Obaviještavamo sve članove i goste NKF kako smozakupili domenu,ali do daljnjega ostajemo na trenutnoj "adresi"....kakozbog emotivne vezanosti za prvu verziju foruma KADETKINJE - CENTAR - Page 5 Icon_redface ....tako i zbog uređenja nove stranice foruma....

Oprelasku na novu adresu bit ćete na vrijeme i na vidljivom mjestuobaviješteni....a do tada normalno nastavljamo sa komentarima na ovommjestu KADETKINJE - CENTAR - Page 5 Icon_smile ...

Uskoro ćete dobiti i informacije vezane za NKF ligu KADETKINJE - CENTAR - Page 5 Icon_wink ...

Pozdrav svima!
Admin i Faul
[Vrh] Go down
horok
Rookie
Rookie



Posts : 10
Join date : 16.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 5 Emptysub ruj 25, 2010 6:12 pm

Faul u napadu je napisao/la:
horok je napisao/la:
Faul u napadu, zabranjeno ti je da se gegaš pod košem, al kolko te poznam ti si rađe puknuo iz daljine nego da se gurkaš i skačeš, ljenčino...

Baš obratno...ja sam centar u tijelu beka KADETKINJE - CENTAR - Page 5 Icon_wink ....obožavam se mlatiti pod košem....vjeruj mi da je tako....i vrijedan sam do jaja....pa kaj ne vidiš koliko se trudim oko foruma...pesa...djece...pa i žene....

Da...samo ti je još Điđi falio.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 5 Emptysub ruj 25, 2010 6:14 pm

horok je napisao/la:
Faul u napadu je napisao/la:
horok je napisao/la:
Faul u napadu, zabranjeno ti je da se gegaš pod košem, al kolko te poznam ti si rađe puknuo iz daljine nego da se gurkaš i skačeš, ljenčino...

Baš obratno...ja sam centar u tijelu beka KADETKINJE - CENTAR - Page 5 Icon_wink ....obožavam se mlatiti pod košem....vjeruj mi da je tako....i vrijedan sam do jaja....pa kaj ne vidiš koliko se trudim oko foruma...pesa...djece...pa i žene....

Da...samo ti je još Điđi falio.

Điđimilović me dodazno pomladio...recimo da sam sada na 35 KADETKINJE - CENTAR - Page 5 Icon_smile ....
[Vrh] Go down
horok
Rookie
Rookie



Posts : 10
Join date : 16.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 5 Emptysub ruj 25, 2010 9:59 pm

Faul u napadu je napisao/la:
horok je napisao/la:
Faul u napadu je napisao/la:
horok je napisao/la:
Faul u napadu, zabranjeno ti je da se gegaš pod košem, al kolko te poznam ti si rađe puknuo iz daljine nego da se gurkaš i skačeš, ljenčino...

Baš obratno...ja sam centar u tijelu beka KADETKINJE - CENTAR - Page 5 Icon_wink ....obožavam se mlatiti pod košem....vjeruj mi da je tako....i vrijedan sam do jaja....pa kaj ne vidiš koliko se trudim oko foruma...pesa...djece...pa i žene....

Da...samo ti je još Điđi falio.

Điđimilović me dodazno pomladio...recimo da sam sada na 35 KADETKINJE - CENTAR - Page 5 Icon_smile ....

Znači, sad sam ja stariji dok ne kupim i ja cuku. Neće ići...Imam dosta problema i bez kučeta...
[Vrh] Go down
DV
Rookie
Rookie



Posts : 12
Join date : 13.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 5 Emptyned ruj 26, 2010 6:40 pm

od danas imamo i svoju stranicu www. zkkdubrava.hr, ali tek sada predstoji pravi posao da se nadopuni svim potrebnim inforimacijama i redovno ce biti azurirana kako bi mogli i tamo pročitati stogod zanimljivo Laughing
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

KADETKINJE - CENTAR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 5 Emptyned ruj 26, 2010 7:04 pm

DV je napisao/la:
od danas imamo i svoju stranicu www. zkkdubrava.hr, ali tek sada predstoji pravi posao da se nadopuni svim potrebnim inforimacijama i redovno ce biti azurirana kako bi mogli i tamo pročitati stogod zanimljivo Laughing

Evo ja bum ti ustupil par tisuća postova ....pa buš imal za 5 web stranica KADETKINJE - CENTAR - Page 5 Icon_wink ...
[Vrh] Go down
Sponsored content





KADETKINJE - CENTAR - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: KADETKINJE - CENTAR   KADETKINJE - CENTAR - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
KADETKINJE - CENTAR
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» KADETKINJE - JUG
» KADETKINJE - ISTOK
» B-1 Centar
» A-2 - Centar
» Juniorska liga - Centar (g.93-94)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ženska košarka :: Mlađe kategorije :: Kadetska liga-
Forum(o)Bir: