Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)

Go down 
+4
mazohist
basket88
alex07
Faul u napadu
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptyned ruj 12, 2010 7:08 pm

Čitam kako je Lupapromotion NZ prije par dana pružila dobar otpor ruskoj ekipi iz Novogorda...na kraju Lupa izgubila sa 7-8 razlike,ali igrajući bez jedne od najboljih igračica (Čunčić)....istakle se novopridošle tamnopute Amerikanke sa 19 i 26-27 postignutih poena.....s istom ruskom ekipom odigrao je i Medveščak i izgubio sa cca -25 razlike....


Zadnja promjena: Faul u napadu; uto ruj 21, 2010 10:13 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptypon ruj 13, 2010 10:26 am

LPNZ-SLOBODA NG 91-42 (27-4, 16-16 , 25-13, 23-9).
LPNZ:Jurić, Čačić 4, Musić 9, Benić 8, Mason 10, Grbas 15, Sorić, Mazić 21, Cvitković 3, Miller 21.
SLOBODA NG:Gajić 4, Arnautović, Nikšic 5, Rajilić, Mijatović, Kajtaz 4, Surlan 17, Bosančić, Damjanović 8, Stanković 2, Knezević 1

Lagana pobjeda Lupe u subotnjoj trening tekmi sa Slobodom iz Novog Grada (BiH).....
[Vrh] Go down
alex07
Rookie
Rookie



Posts : 12
Join date : 13.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptypon ruj 13, 2010 3:39 pm

Nije Novogord nego Novosibirsk, i izgubili smo 10. Medo je izgubio 35, ali to je nebitno.
Slodoba je u nivou našeg najslabijeg prvoligaša (jača od bilo kojeg drugoligaša), s tim da su im neke falile... ali i nama... no, nema veze.
U četvrtak igramo s Agramom a u subotu sa Zadrom.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptypon ruj 13, 2010 5:56 pm

alex07 je napisao/la:
Nije Novogord nego Novosibirsk......

Ne znam od kud sam skopal Novogord....još uvijek bolje nego Novigrad Smile ....bitno je da su Ruskinje....a zna se kakve su one košarkašice.....
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptyuto ruj 14, 2010 7:30 am

Mislim da sam na srpskom forumu pročitao da će Milica Dabović...od milja zvana Carica Milica....ove sezone nastupati za ekipu Partizana iz Beograda koja nastupa u IWBL ligi.....ne znam da li je to stvarno tako jer mi se čini da sam prezime Dabović vidio u jednoj ruskoj ekipi koja je zadnjih dana igrala u Hrvatskoj....možda Alex zna više Wink .....ne bi bilo loše da Milicu ove sezone možemo gledati u Trnskom.....

U svakom slučaju da se podsjetimo kako izgleda Carica Milica Very Happy

http://www.nb1.hu/media/107/20100128-milica.jpg
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptyuto ruj 14, 2010 8:06 am

Faul u napadu je napisao/la:
Mislim da sam na srpskom forumu pročitao da će Milica Dabović...od milja zvana Carica Milica....ove sezone nastupati za ekipu Partizana iz Beograda koja nastupa u IWBL ligi.....ne znam da li je to stvarno tako jer mi se čini da sam prezime Dabović vidio u jednoj ruskoj ekipi koja je zadnjih dana igrala u Hrvatskoj....možda Alex zna više Wink .....ne bi bilo loše da Milicu ove sezone možemo gledati u Trnskom.....

U svakom slučaju da se podsjetimo kako izgleda Carica Milica Very Happy

http://www.nb1.hu/media/107/20100128-milica.jpg

Faule, prijateljski savjet, nemoj to ici gledati, stvarno nije dobro za srce.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptyuto ruj 14, 2010 8:12 am

basket88 je napisao/la:

Faule, prijateljski savjet, nemoj to ici gledati, stvarno nije dobro za srce.

Nema frke za mene...ipak sam ja bio sportaš.....i takve "napore" još uvijek mogu izdržati....
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptyuto ruj 14, 2010 6:35 pm

I drugi zgb klub u ovom natjecanju marljivo trenira pod vodstvom trenera Nene Amanovića....Medveščak će imati vrlo mladu ekipu...skoro pa bi rekao premladu....od starijih tu su Perić,Mežnarić,Bedalov (došla iz Cro) i Borović (došla iz Agrama)....sve ostalo su juniorke i kadetkinje...doduše redom reprezentativke (Salopek,Brkljača,Radoš,Majstorović,Begić,Tikvić,Pačkovski...)....bit će interesantno vidjeti kak će se klinke snaći u prvoj pravoj seniorskoj sezoni....držim im fige.....
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptyuto ruj 14, 2010 7:10 pm

Faul u napadu je napisao/la:
...

U svakom slučaju da se podsjetimo kako izgleda Carica Milica Very Happy

http://www.nb1.hu/media/107/20100128-milica.jpg
Kaj ste s njom zapeli ? Ak se ne varam ima kod nas i KVALITETNIJIH španerica. Na pamet mi pada jedna iz Šibenika, ak se ne varam na Mediteranskim igrama je osvojila nekakav pojedinačni naslov. Nažalost nemrem se sjetiti imena al sam je zapamtil. Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptyuto ruj 14, 2010 7:53 pm

mazohist je napisao/la:
Faul u napadu je napisao/la:
...

U svakom slučaju da se podsjetimo kako izgleda Carica Milica Very Happy

http://www.nb1.hu/media/107/20100128-milica.jpg
Kaj ste s njom zapeli ? Ak se ne varam ima kod nas i KVALITETNIJIH španerica. Na pamet mi pada jedna iz Šibenika, ak se ne varam na Mediteranskim igrama je osvojila nekakav pojedinačni naslov. Nažalost nemrem se sjetiti imena al sam je zapamtil. Embarassed

Bum ti ja rekel.....Antonija Mišura...i pokazal....

http://www.jutarnji.hr/antonija-misura--hvala-na-komplimentu--ali-ja-ne-zivim-od-ljepote/302264/
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptyuto ruj 14, 2010 9:02 pm

[quote="Faul u napadu"][quote="mazohist"]
Faul u napadu je napisao/la:
...


Bum ti ja rekel.....Antonija Mišura...i pokazal....

http://www.jutarnji.hr/antonija-misura--hvala-na-komplimentu--ali-ja-ne-zivim-od-ljepote/302264/
Nisam ni sumnjal da ne buš. Embarassed cheers
[Vrh] Go down
alex07
Rookie
Rookie



Posts : 12
Join date : 13.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptysri ruj 15, 2010 4:41 pm

Da, Carica se vratila u Partizan.
Sad je valjda jasno da je naš ulazak u IWBL dobar potez. Faul će moći navedenu vidjeti čak dva puta u Zagrebu Smile

Nego, otpala utakmica u Zadru - Lupa je pozvana na turniru u Poreču ovaj vikend, umjesto Celja (odustali zbog ozlijeda), pa ćemo igrati protiv Dinama (Novosibirsk), Gospića i Partizana. Nadam se i nastaviti sa serijom dobrih igara.
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptysri ruj 15, 2010 5:23 pm

alex07 je napisao/la:
Da, Carica se vratila u Partizan.
Sad je valjda jasno da je naš ulazak u IWBL dobar potez. Faul će moći navedenu vidjeti čak dva puta u Zagrebu Smile

Nego, otpala utakmica u Zadru - Lupa je pozvana na turniru u Poreču ovaj vikend, umjesto Celja (odustali zbog ozlijeda), pa ćemo igrati protiv Dinama (Novosibirsk), Gospića i Partizana. Nadam se i nastaviti sa serijom dobrih igara.

Očekujem faula iz Poreča s potpisanim Caricinim dresom
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptysri ruj 15, 2010 7:40 pm

dotepenec33 je napisao/la:

Očekujem faula iz Poreča s potpisanim Caricinim dresom

Obaveze spram foruma neće mi dozvoliti odlazak u Poreč.....ali naravno da sam već bezecirao mjesto pored svlačionice u Trnskom koja je rezervirana za goste,tj.gošće....počeo sam intenzivno razmišljati kak Caricu Milicu uključiti u nagradnu igru foruma Smile ....
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptypet ruj 17, 2010 7:30 am

alex07 je napisao/la:
U četvrtak igramo s Agramom......

I kak ste odigrali Wink ......
[Vrh] Go down
alex07
Rookie
Rookie



Posts : 12
Join date : 13.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptypet ruj 17, 2010 11:30 am

Obzirom da je to bila tipična trening utakmica, nismo igrali sa zapisnikom, ali je procjena svih između 25-35 razlike za nas.

Agram je potpuno pomladio ekipu, ali mislim da im opstanak nije upitan. Vukičević je i dalje neprikosnovena, jedan od najboljih playeva lige, Alatović tu pomaže (uvijek je nezgodna), ostale (Nikpalj, Grubišić, Kovač...) solidno to prate.

Obzirom na put u Poreč i to da u 4 dana igramo 4 utakmice, mi smo dosta rotirali, ali dobili smo, što je bitno, dobar feed-back od svih igrača (puno bolji nego protiv Slobode) koji su igrali. Solidnu minutažu imale su i Sorić i Cvitković (oko 1,5 četvrtine)...
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptypet ruj 17, 2010 11:39 am

alex07 je napisao/la:

Agram je potpuno pomladio ekipu, ali mislim da im opstanak nije upitan. Vukičević je i dalje neprikosnovena, jedan od najboljih playeva lige, Alatović tu pomaže (uvijek je nezgodna), ostale (Nikpalj, Grubišić, Kovač...) solidno to prate.

Veliš da je Agram potpuno pomladio ekipu....ove koje si nabrojao baš i nisu mlade....posebno neke Wink .....
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptypet ruj 17, 2010 12:31 pm

Faul u napadu je napisao/la:
alex07 je napisao/la:

Agram je potpuno pomladio ekipu, ali mislim da im opstanak nije upitan. Vukičević je i dalje neprikosnovena, jedan od najboljih playeva lige, Alatović tu pomaže (uvijek je nezgodna), ostale (Nikpalj, Grubišić, Kovač...) solidno to prate.

Veliš da je Agram potpuno pomladio ekipu....ove koje si nabrojao baš i nisu mlade....posebno neke Wink .....

ostalo sve su juniorke ^^ Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Alien
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
alex07
Rookie
Rookie



Posts : 12
Join date : 13.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptysub ruj 18, 2010 7:25 am

Evo I vijesti iz Poreca. U prvoj je utakmici, (opet nakon izjednacene utakmicee, gdje su se ekipe smjenjivale u vodstvu cijelo vrijeme - detaljniji izvjestaj u ponedjeljak na nasoj stranici) Partizan savladao LP sa 14 razlike. Lupi falile Music, Prgomet I Cuncic. Obzirom na broj promasenih zicera I penala, moglo je zavrsiti I drugacije. Partizan do zadnje minute nikad nije vodio sa vise od 8, a I LP najveca prednost je bila 8. U drugoj tekmi Gospic je umalo dozivio katastrofu protiv Dinama iz Novosibirska. Pocelo je sa 17-0 za Dinamo, koji je kasnije otpustio gas, pa je konacnih -10 I najbolji rezultat koji su Licanke imale na utakmici, prije svega zahvaljujuci dvjema tricama u zadnje 2 minute. Danas igraju Dinamo I Partizan, dok je druga utakmica registrirana sa 2-0 u korist Lupe jer je trener Gospica odbio (I dalje iz nepoznatih razloga) igrati protiv nas.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptysub ruj 18, 2010 7:45 am

O kakvoj ozlijedi se radi kod Čunčić?

Kako izbliza izgleda Carica Milica Wink .....

[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptysub ruj 18, 2010 7:47 am

alex07 je napisao/la:
.....dok je druga utakmica registrirana sa 2-0 u korist Lupe jer je trener Gospica odbio (I dalje iz nepoznatih razloga) igrati protiv nas.

Mogao bi se po 15.jubilarni put na klupu Gospića vratiti Brlja Brkljačić....nije već dugo bio tamo trener....par mjeseci Smile .....
[Vrh] Go down
alex07
Rookie
Rookie



Posts : 12
Join date : 13.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptysub ruj 18, 2010 8:06 am

1) Čunčić je imala ropturu mišića, sad normalno trenira ali je čuvamo za turnir kupa iwbl.
2) Inteligentna, šarmantna i vrlo, vrlo zgodna Razz

[Vrh] Go down
alex07
Rookie
Rookie



Posts : 12
Join date : 13.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptyned ruj 19, 2010 7:06 pm

I opet kratko iz Poreca. Jucer je Dinamo bio bolji od Partizana nekih 10 razlike, crno bijelima nisu pomogle niti trice, cak 6 ih je zabila Beronja. U drugoj utakmici Lupa - Gospic 2-0 bb. Danas je Gospic lako (mislim 15) dobio Partizana, jer djevojke (pardon, devojke) nisu mogle u drugom poluvremenu stajati na nogama od umora (od utakmice s Dinamom). Highlight utakmice je boks mec (onak, pravi, sa sakama) izmedju Ivezic I Dabovic (zavrsio nerjeseno, iskljucenjem obje). U utakmici koja je direktno odlucivala o pobjedniku turnira, Dinamo je savladao LP sa 12 razlike, s tim da je lupa vodila I do 10 poena. S nase strane - super smo zadovoljni, pokazali smo da se mozemo nositi sa respektabilnim protivnicima I da nam treba jos malo da iste pocnemo pobjedjivati. Konacno - 1. Dinamo 3-0, 2. Partizan 1-2, 3. Lupa 1-2, 4. Gospic 1-2.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptyned ruj 19, 2010 7:14 pm

alex07 je napisao/la:
Highlight utakmice je boks mec (onak, pravi, sa sakama) izmedju Ivezic I Dabovic (zavrsio nerjeseno, iskljucenjem obje).

Nemoj me hebati da se Carica Milica šaketala.....sad mi se još više sviđa...nema druge nego da je još jednom pogledamo.....

http://www.google.hr/images?q=milica+dabovi%C4%87&um=1&hl=hr&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=s&biw=1296&bih=604&tbs=isch:1,itp:photo&source=lnt&sa=X&ei=e0SWTPavDJSK4QaF5cH0Aw&ved=0CA0QpwU
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Emptyned ruj 19, 2010 7:29 pm

Gospić je odbil igrat protiv Lupe ? Pa kaj ste im napravili ? Kaj su ljubomorni il vas se plaše ? Možda vas ne doživljavaju ozbiljno ? Niste im karte htjeli prodat u pol cijene za neki koncert ? Svašta. Embarassed
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)   Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com) Empty

[Vrh] Go down
 
Hrvatski predstavnici u regionalnoj ligi (www.iwbl-league.com)
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» HKS - Hrvatski košarkaški savez
» Pravo igranja u NLB ligi
» Türkiye Basketbol Ligi (www.tbl.org.tr/beko/index.asp?sezon=2010-2011)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ženska košarka :: IWBL liga-
Forum(o)Bir: