Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kritike

Go down 
+16
pop84
Silvio
EricLeRoi
mazohist
miles-page
znatizelja
basketboy
thesnare
tvrdko.puter
basket88
baltazar
Slavnić Zoran
Admin
Faul u napadu
dotepenec33
conn
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptysri ruj 15, 2010 10:01 pm

MarkoCar je napisao/la:
Prvi dan spamalo mi je mail i ja isključim na postavkama i sad mi opet spama po mailu iako mi je opcija isključena, a pošto sam s zafrkao prvi pokušaj registracije u drugom sam koristio mamin mail, pomozite mama će me tući kad vidi spam Shocked

odi na temu obavijesti ^^ tamo imas detaljno kako to iskljuciti
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptysri ruj 15, 2010 10:43 pm

viva/la/basket je napisao/la:
ako baš nemaš vremena, ja mogu napraviti banner (imam nešto iskustva u photoshopu) ovaj je malo prevelik za početak stranice.....ako se slažeš??? Wink

Napravi par komada pa posalji Kritike - Page 3 Icon_cheers Kritike - Page 3 Icon_cheers Kritike - Page 3 Icon_cheers
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
MarkoCar
Rookie
Rookie
MarkoCar


Posts : 127
Join date : 13.09.2010
Location : Višnjik

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptyčet ruj 16, 2010 7:36 am

Admin je napisao/la:
MarkoCar je napisao/la:
Prvi dan spamalo mi je mail i ja isključim na postavkama i sad mi opet spama po mailu iako mi je opcija isključena, a pošto sam s zafrkao prvi pokušaj registracije u drugom sam koristio mamin mail, pomozite mama će me tući kad vidi spam Shocked

odi na temu obavijesti ^^ tamo imas detaljno kako to iskljuciti
a da pročitaš što sam napisao, isključio sam ali mi svejedno spama
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptyčet ruj 16, 2010 8:48 am

MarkoCar je napisao/la:
Admin je napisao/la:
MarkoCar je napisao/la:
Prvi dan spamalo mi je mail i ja isključim na postavkama i sad mi opet spama po mailu iako mi je opcija isključena, a pošto sam s zafrkao prvi pokušaj registracije u drugom sam koristio mamin mail, pomozite mama će me tući kad vidi spam Shocked

odi na temu obavijesti ^^ tamo imas detaljno kako to iskljuciti
a da pročitaš što sam napisao, isključio sam ali mi svejedno spama

Javi jel sad dobro,i nemoj se ljutit nije to dobro za zdravlje...
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptyčet ruj 16, 2010 12:36 pm

1. Kontaktirati klubove neka godišnje ili pojedinačne ulaznice naplate po popularnim cijenama npr. 10 ulaznica za 3 kn.
2. Kontaktirati klubove neka pod istim uvijetimaprodaju reklamne dresove, majice, šalove...
3. Dajte velike reklamne popuste bilo kome u zamjenu za donaciju u robi ili uslugama.

Tada počnite zarađivati na način br. postova = br. bodova = popust pri kupnji

Primjer ulaznica Darda - Kvarner 2010 40 bodova + 5 kn forumu.

Primjer ručnik kojim se obrisala Carica Milica na utakmici protiv Lupe (iako čisto sumnjam da se bude oznoila)
4000 bodova + 200 kn forumu.

Idemo delati rekao bi moj gradonačelnik imenjak...
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptyčet ruj 16, 2010 12:59 pm

Dotepenec...hvala na idejama Smile ....

Kaj se tiče ulaznica za tekme....pa ne misliš valjda da ih se ne može dobiti gratis.....dobro,nije to neka moja ili adminova zasluga....više je to zasluga hrvatska košarke koja malo koga toliko zanima da bi iz novčanika vadio svojih 20-30 kn....

...a kaj se pak Carice Milice tiče....e tu stvarno mislim da bi se forumaši mogli trgati za neki dio njene opreme....pa i ručnika....a poprilično sam uvjeren da bu se morala u Trnskom oznojiti....
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptyčet ruj 16, 2010 1:18 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Dotepenec...hvala na idejama Smile ....

Kaj se tiče ulaznica za tekme....pa ne misliš valjda da ih se ne može dobiti gratis.....dobro,nije to neka moja ili adminova zasluga....više je to zasluga hrvatska košarke koja malo koga toliko zanima da bi iz novčanika vadio svojih 20-30 kn....

...a kaj se pak Carice Milice tiče....e tu stvarno mislim da bi se forumaši mogli trgati za neki dio njene opreme....pa i ručnika....a poprilično sam uvjeren da bu se morala u Trnskom oznojiti....

Gle, problem je ako doniranu stvar prodaješ dalje, onda te netko može prijaviti poreznom. Bolje je i sigurnije platiti simboličnu cijenu i kasnije bez ikakvih problema preprodati za dalje.
Osobno bi volio da imate neku kunu
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptyčet ruj 16, 2010 1:35 pm

dotepenec33 je napisao/la:
Gle, problem je ako doniranu stvar prodaješ dalje, onda te netko može prijaviti poreznom. Bolje je i sigurnije platiti simboličnu cijenu i kasnije bez ikakvih problema preprodati za dalje.
Osobno bi volio da imate neku kunu

Kaj se tiče kuna....najiskrenije razmišljao sam predložiti da svaki forumaš mjesečno na račun foruma uplati simboličnih 5 kuna....za potrebe "održavanja" foruma...tu ne mislim na gablece za admina i mene...već za neke stvari tipa placanja domene ili već nečega što može dodatno poboljšati ovaj forum....ali kako znam da su ljudi po pitanju love (pa makar se radilo o 5 kn) uvijek nekako sumljičavi....odustao sam od tog prijedloga.....
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie
znatizelja


Posts : 75
Join date : 12.09.2010

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptyčet ruj 16, 2010 1:46 pm

Ja ću dati pet kuna...htio sam zapravo konstatirati da je prvotni forum totalno pukao, piše samo Dudo Zemljić...je li bilo poziva da se vratite(mo)...
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptyčet ruj 16, 2010 1:57 pm

znatizelja je napisao/la:
Ja ću dati pet kuna...htio sam zapravo konstatirati da je prvotni forum totalno pukao, piše samo Dudo Zemljić...je li bilo poziva da se vratite(mo)...

Dudo_Zemljić ima problema sa registracijom na ovaj forum....to mi je jučer napisao u op....samo je pitanje vremena kada će i on doći (barem se nadam da je tako)....

[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptyčet ruj 16, 2010 2:55 pm

znatizelja je napisao/la:
Ja ću dati pet kuna...htio sam zapravo konstatirati da je prvotni forum totalno pukao, piše samo Dudo Zemljić...je li bilo poziva da se vratite(mo)...
Kako sam ja jači od znatiželjnog ja ću dati 6 kn.
Šalu na stranu, poanta bi bila u širenju i reklamiranju foruma. S brojem klikova na forum vjerojatno će se javljati razni BWIN, djetetsko- prehrambeni akviziteri a do tada treba preživjeti. Pošalji na O.P. br žiro računa( naravno ne svoga - budem to provjerio Wink ) svakome forumašu a šta te košta. Ja sam se u ovogodišnjoj korizmi odrekao pretplate na magazin Hrvatska Košarka pa mi je ostalo nešto...
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptyčet ruj 16, 2010 2:58 pm

Faul u napadu je napisao/la:
dotepenec33 je napisao/la:
Gle, problem je ako doniranu stvar prodaješ dalje, onda te netko može prijaviti poreznom. Bolje je i sigurnije platiti simboličnu cijenu i kasnije bez ikakvih problema preprodati za dalje.
Osobno bi volio da imate neku kunu

Kaj se tiče kuna....najiskrenije razmišljao sam predložiti da svaki forumaš mjesečno na račun foruma uplati simboličnih 5 kuna....za potrebe "održavanja" foruma...tu ne mislim na gablece za admina i mene...već za neke stvari tipa placanja domene ili već nečega što može dodatno poboljšati ovaj forum....ali kako znam da su ljudi po pitanju love (pa makar se radilo o 5 kn) uvijek nekako sumljičavi....odustao sam od tog prijedloga.....

Ne moze i ne smije biti problem platiti 5 kuna mjesecno za odrzavanje foruma. Toliko vam dugujemo.
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptyčet ruj 16, 2010 2:59 pm

znatizelja je napisao/la:
Ja ću dati pet kuna...htio sam zapravo konstatirati da je prvotni forum totalno pukao, piše samo Dudo Zemljić...je li bilo poziva da se vratite(mo)...

I Yordan.Very Happy
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptyčet ruj 16, 2010 6:01 pm

znatizelja je napisao/la:
Ja ću dati pet kuna...htio sam zapravo konstatirati da je prvotni forum totalno pukao, piše samo Dudo Zemljić...je li bilo poziva da se vratite(mo)...

A kaj ti misliš da je njih briga dal netko piše po onom forumu ? Bu ljepo njih par piskaralo. Nek si lijepo dovuku svoje kolege sa rs.cg.sl. ogranaka i svi sretni i zadovoljni. Ja velim ponovno adminu i faulu ak treba kakva mjesećna naknada sam nek vele. Ja ne bum ženi daval cijelu plaču da raspolaže njom. Nekaj bum sakril i prosljedil za forum. Embarassed
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptyčet ruj 16, 2010 6:03 pm

mazohist je napisao/la:
znatizelja je napisao/la:
Ja ću dati pet kuna...htio sam zapravo konstatirati da je prvotni forum totalno pukao, piše samo Dudo Zemljić...je li bilo poziva da se vratite(mo)...

A kaj ti misliš da je njih briga dal netko piše po onom forumu ? Bu ljepo njih par piskaralo. Nek si lijepo dovuku svoje kolege sa rs.cg.sl. ogranaka i svi sretni i zadovoljni. Ja velim ponovno adminu i faulu ak treba kakva mjesećna naknada sam nek vele. Ja ne bum ženi daval cijelu plaču da raspolaže njom. Nekaj bum sakril i prosljedil za forum. Embarassed

Radim na tom da stavim neku google reklamu pa klikajte ekipa,to bi vam bila clanarina 2 klika na dan ^^.... Al polako za to Very Happy
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptyčet ruj 16, 2010 6:31 pm

mazohist je napisao/la:

A kaj ti misliš da je njih briga dal netko piše po onom forumu ? Bu ljepo njih par piskaralo. Nek si lijepo dovuku svoje kolege sa rs.cg.sl. ogranaka i svi sretni i zadovoljni. Ja velim ponovno adminu i faulu ak treba kakva mjesećna naknada sam nek vele. Ja ne bum ženi daval cijelu plaču da raspolaže njom. Nekaj bum sakril i prosljedil za forum. Embarassed

AHaaaaaaaaaaa...dobro si se sjetio izvora $$$ i €€€!!!!

Morat cu i ja to uvesti... ZENO!!!...DODJI VAMO, ODMAH!!!!
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptyčet ruj 16, 2010 6:48 pm

Evo...ono kaj sam najavljivao vezano za nagrade u vidu ulaznica za velike koncerte u Zagrebu dogovoreno je i malo prije potvrđeno.....dobivamo po 2 ulaznice za svaki koncert....što znaći da smo dobili prvog sponzora....tako da se ne iznenadite kada za koji dan na forumu osvane prva reklama Smile .....
[Vrh] Go down
Slavnić Zoran
Rookie
Rookie
Slavnić Zoran


Posts : 34
Join date : 12.09.2010

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptypet ruj 17, 2010 12:02 am

Faul u napadu je napisao/la:
Evo...ono kaj sam najavljivao vezano za nagrade u vidu ulaznica za velike koncerte u Zagrebu dogovoreno je i malo prije potvrđeno.....dobivamo po 2 ulaznice za svaki koncert....što znaći da smo dobili prvog sponzora....tako da se ne iznenadite kada za koji dan na forumu osvane prva reklama Smile .....


cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

..ja bum dal 4,50 kuna jel mene piči najviše recesija...more?
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie
znatizelja


Posts : 75
Join date : 12.09.2010

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptypet ruj 17, 2010 12:43 pm

htio sam zapravo konstatirati da je prvotni forum totalno pukao, piše samo Dudo Zemljić...


I Yordan.



Koliko vidim, Yordan je tu...samo pod drugim nickom...
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptypet ruj 17, 2010 12:52 pm

znatizelja je napisao/la:
htio sam zapravo konstatirati da je prvotni forum totalno pukao, piše samo Dudo Zemljić...


I Yordan.



Koliko vidim, Yordan je tu...samo pod drugim nickom...

Bas me zanima koji mu je nick
[Vrh] Go down
kikiriki
Rookie
Rookie
kikiriki


Posts : 8
Join date : 13.09.2010

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptypet ruj 17, 2010 2:25 pm

Ajde Yordane, predstavi se..
Tu si dobrodošao... cheers
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptypet ruj 17, 2010 2:50 pm

kikiriki je napisao/la:
Ajde Yordane, predstavi se..
Tu si dobrodošao... cheers

Budi siguran da te nitko nece banirati, niti ti izbrisati post ako kazes nesto neprimjereno o nasem dragom DR.Very Happy
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptysub ruj 18, 2010 8:01 pm

Ma kakav Yordan. On je moderator na onom drugom forumu i on nas mrzi. Izdajnik i probisvjet.Otkud vam ideja da je on na ovom forumu? Svašta. Embarassed
P.S. Gdje mi je nestala ona stara predivna retro pozadina ? A ništ valjda je ovo modernije bolje. Embarassed
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptysub ruj 18, 2010 8:07 pm

mazohist je napisao/la:
Ma kakav Yordan. On je moderator na onom drugom forumu i on nas mrzi. Izdajnik i probisvjet.Otkud vam ideja da je on na ovom forumu? Svašta. Embarassed
P.S. Gdje mi je nestala ona stara predivna retro pozadina ? A ništ valjda je ovo modernije bolje. Embarassed


i tebi se ona stara vise svida Smile evo vratio sam je Very Happy
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Emptysub ruj 18, 2010 8:10 pm

[quote="Admin"]
mazohist je napisao/la:




i tebi se ona stara vise svida Smile evo vratio sam je Very Happy
Da, baš mi je onak nekak simpa, ali razmem ak drugi žele nekakvu drugu ja to prihvaćam. Embarassed
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kritike - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Kritike
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ostalo :: Kritike,pohvale,prijedlozi :: Kritike-
Forum(o)Bir: