Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Union Olimpija

Go down 
+8
MarkoCar
tvrdko.puter
paralela
stari vuk
Basket
pileći klitoris
Faul u napadu
mazohist
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
bakazora
Rookie
Rookie



Posts : 45
Join date : 12.09.2010

Union Olimpija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija - Page 2 Emptyned ruj 26, 2010 10:00 pm

autom malo više od sat vremena prava sitnica ,nažalost nisam vidio zgodne slovenke u dvorani koja je zjapila skoro prazna Crying or Very sad
[Vrh] Go down
bakazora
Rookie
Rookie



Posts : 45
Join date : 12.09.2010

Union Olimpija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija - Page 2 Emptyned ruj 26, 2010 10:03 pm


meni je bila prekrasna neznam di se to raspada možda unutar kluba!?
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie
Basket


Posts : 175
Join date : 14.09.2010

Union Olimpija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija - Page 2 Emptyned ruj 26, 2010 11:35 pm

Olimpija osvojila turnir u Lecceu,pobijedili u finalu Teramo...


Banca Tercas Teramo - Union Olimpija 62:68
Union Olimpija: Ilievski 6, Anagonye 5, Vrkić 6, Salin 7, Jagodnik 14, Markota 17 (10 skokova), Ožbolt 13


MVP Ilievski,najbolji skakač Anagonye...
[Vrh] Go down
Starosta
Rookie
Rookie



Posts : 31
Join date : 13.09.2010

Union Olimpija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 5:18 pm

Vrkić affraid

[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Union Olimpija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 9:29 pm

Ne bu se Vrkić još dugo tam zadržal čini mi se. Ne znam otkud im lova al stranci dolaze ko ludi. Olimpija potaje interesantna ekipica. Embarassed
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie
MarkoCar


Posts : 127
Join date : 13.09.2010
Location : Višnjik

Union Olimpija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 9:46 pm

mazohist je napisao/la:
Ne bu se Vrkić još dugo tam zadržal čini mi se. Ne znam otkud im lova al stranci dolaze ko ludi. Olimpija potaje interesantna ekipica. Embarassed
0 bodova, euroliga ispadanje u prvom krugu, u NLB ulaz među 4 ali ne i osvajanje i još jednom hrpa para bačena u vjetar, zar se nisu naučili pameti.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Union Olimpija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 9:48 pm

MarkoCar je napisao/la:
mazohist je napisao/la:
Ne bu se Vrkić još dugo tam zadržal čini mi se. Ne znam otkud im lova al stranci dolaze ko ludi. Olimpija potaje interesantna ekipica. Embarassed
0 bodova, euroliga ispadanje u prvom krugu, u NLB ulaz među 4 ali ne i osvajanje i još jednom hrpa para bačena u vjetar, zar se nisu naučili pameti.
Ma pusti ti to. Meni nije jasno otkud im lova ? Pa nije vrag da svi ti dolaze zbog Euroligaškog izloga ? Embarassed
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie
Basket


Posts : 175
Join date : 14.09.2010

Union Olimpija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 10:47 pm

Nije mi jasno odakle im lova,odjednom potpisali Kenny Gregory i Kevin Pinkney,a sad neki spominju i da dolazi onaj Minard što ga povezuju sa Zadrom... confused
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie
MarkoCar


Posts : 127
Join date : 13.09.2010
Location : Višnjik

Union Olimpija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 10:55 pm

Basket je napisao/la:
Nije mi jasno odakle im lova,odjednom potpisali Kenny Gregory i Kevin Pinkney,a sad neki spominju i da dolazi onaj Minard što ga povezuju sa Zadrom... confused
možda oni barataju virtualnom lovom, kao na fantasyu Laughing
[Vrh] Go down
pascalrolla
Rookie
Rookie
pascalrolla


Posts : 57
Join date : 13.09.2010

Union Olimpija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija - Page 2 Emptyuto ruj 28, 2010 12:43 am

MarkoCar je napisao/la:
Basket je napisao/la:
Nije mi jasno odakle im lova,odjednom potpisali Kenny Gregory i Kevin Pinkney,a sad neki spominju i da dolazi onaj Minard što ga povezuju sa Zadrom... confused
možda oni barataju virtualnom lovom, kao na fantasyu Laughing


baš Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Sponsored content





Union Olimpija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Union Olimpija   Union Olimpija - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Union Olimpija
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: Europska košarka-
Forum(o)Bir: