Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Partizan

Go down 
+7
tvrdko.puter
BodiBond
pileći klitoris
igi-zgb
pascalrolla
Basket
Faul u napadu
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Partizan Empty
PostajNaslov: Partizan   Partizan Emptyčet ruj 23, 2010 2:21 pm

Ajde da otvorim topic za nas uvijek interesantnog kluba...koliko smo se samo puta pitali kako Partizan može,a Cibona ne....iako je Cibona financijski uvijek bila u prednosti....naravno ne računam zadnjih godinu-dvije....vidim da su nam se na forumu priključili i neki forumaši iz Srbije...evo im prilike da nas dobro upoznaju sa ovogodišnjom ekipom Partizana Smile ....
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie
Basket


Posts : 175
Join date : 14.09.2010

Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Emptyčet ruj 23, 2010 3:33 pm

Partizan uvijek odlična ekipa i favorit za prvo mjesto,po meni tako je i ove godine...Ostali iskusni Kecman i Božić...Doveli su Jawaia,Milosavljevića,Katića,Klobučara...Mlada ekipa su,svi mladi su im ostali,Vesely,Mitrović,Đekić,Lešić,Lučić...Priključuju se još mladi Bešović,Jaramaz i Bogdanović... Vjerovatno će dovesti još četvorku,Erceg je u igri...
[Vrh] Go down
pascalrolla
Rookie
Rookie
pascalrolla


Posts : 57
Join date : 13.09.2010

Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Emptyčet ruj 23, 2010 4:36 pm

Basket je napisao/la:
Partizan uvijek odlična ekipa i favorit za prvo mjesto,po meni tako je i ove godine...Ostali iskusni Kecman i Božić...Doveli su Jawaia,Milosavljevića,Katića,Klobučara...Mlada ekipa su,svi mladi su im ostali,Vesely,Mitrović,Đekić,Lešić,Lučić...Priključuju se još mladi Bešović,Jaramaz i Bogdanović... Vjerovatno će dovesti još četvorku,Erceg je u igri...


i ove godine su najjaču u nlb-u...vidjet ćemo kako će funkcionirati u euroligi
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie
Basket


Posts : 175
Join date : 14.09.2010

Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Emptyčet ruj 23, 2010 4:44 pm

pascalrolla je napisao/la:
Basket je napisao/la:
Partizan uvijek odlična ekipa i favorit za prvo mjesto,po meni tako je i ove godine...Ostali iskusni Kecman i Božić...Doveli su Jawaia,Milosavljevića,Katića,Klobučara...Mlada ekipa su,svi mladi su im ostali,Vesely,Mitrović,Đekić,Lešić,Lučić...Priključuju se još mladi Bešović,Jaramaz i Bogdanović... Vjerovatno će dovesti još četvorku,Erceg je u igri...


i ove godine su najjaču u nlb-u...vidjet ćemo kako će funkcionirati u euroligi

Bit će oni dobri i u euroligi,oni su mladi a opet su iskusni...Dobro će to funkcionirat...
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Emptyčet ruj 23, 2010 4:45 pm

danas ih odjebao dewarick spencer kaj je dobro za njih..sve bacaju na curtisa jerrelsa.i navodno zorana ercega.

pomest će nas sve...
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Emptyčet ruj 23, 2010 5:28 pm

Zoran Erceg je ozlijedjen ali je igračina, bio bi im od velike koristi.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Emptyčet ruj 23, 2010 6:24 pm

Naručio sam dojave o Partizanu iz prve ruke Partizan Icon_wink ....dobro,možda ne iz prve.....ali iz blizine svakako....
[Vrh] Go down
BodiBond
Rookie
Rookie
BodiBond


Posts : 44
Join date : 16.09.2010
Age : 38

Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Emptyčet ruj 23, 2010 6:53 pm

Ovaj Spencer nije bio opcija za Partizan. On je bek. Jerrels jeste opcija, videćemo šta će biti. Individualno verovatno bolji od Bo-a, ali treba se uklopiti u ekipu. Erceg se pominje već dugo, ali... Ja imam neke informacije da se on izbezumio kada je čuo da ga traži Partizan. Čovek ne voli da trenira, ima jak ugovor sa Olimpijakosom i ne pada mu na pamet da ga raskida...
Dakle, istina je da se čekaju Erceg i Jerrels i ta ekipa bi trebala da bue jača nego prošlogodišnja. Već sam pisao o tome. Ako se ostvare ova dva transfera tim bi izgleda ovako:
PG: Jerrels, Jaramaz
PG/SG: Mitrović, Božić, Klobučar
SG/SF: Kecman, Milosavljević, Bogdanović
SF: Vesely
PF: Erceg, Đekić, Lešić
C: Jawai, Katić, Bešović

Ovi boldovani igrači bi bili priključivani ekipi po potrebi, neko od njih.
Kao što vidite, nema izrazitog beka šutera. Isto tako, dve slične četvorke koje bi šutirale dosta trojki, širile odbranu. Po novim pravilima centri će imati više prostora u reketu, a sa ovakve dve četvorke i taj veliki prostor se dodano povećava. Ljudi iz kluba su prezadovoljni centrom ( Jawai ) i kažu da će biti bolji od Marića. Od kada je došao skinuo je i par kilograma.
Pominje se da bi Jaramaz mogao na pozajmicu kod Mute u Radnički, ali ja ne verujem u to.
Prošle godine sam na forumu kosarka.rs napisao da ako nas u toj sezoni ( 2009/2010 ) niko ne skine sa trona već od ove sezone pa nadalje to će biti jako teško. Prošle godine je napravljen veliki rez, promenjena cela ekipa, i jako me plašila prošla sezona, no završila se kaoko se završila i uletele su malo veće pare. Vladi je napravljen odličan tim. Neće biti brige o platama. Dovedeni su neki jako perspektivni igrači koji su potpisali višegodišnje ugovore. Čini mi se da je i trener na vreme promenjen, baš u trenutku kada je kriza i kada su ostali klubovi ( koji su konkurenti ) u teškoj situaciji.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Emptyčet ruj 23, 2010 7:15 pm

Kaj velite Partizan Icon_wink ...hvala BodiBondu na info direktno iz Beograda.....

Bodi,častim te čevapima i pivom u Grčkom centru (preko puta Arene) čim ponovo dođem tamo...a to bu skoro....
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Emptyčet ruj 23, 2010 8:01 pm

Nesto me Bondiev Avatar bode u oce, u pm... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Emptyčet ruj 23, 2010 8:08 pm

tvrdko.puter je napisao/la:
Nesto me Bondiev Avatar bode u oce, u pm... Rolling Eyes

I meni su ljepši avatari Pistonsa,Kikirikija i Perfecta Partizan Icon_lol ......sve ok kaj se tiče Bodijevog avatara...ak sam ja mogao imati za avatara Jocu Amsterdama,Luku Bebića...ako KOnobar ima Radića,Đouka i Drakšića.....može i Bodi imati Teodosića Partizan Icon_smile ....ionako smo ovdje svi zaključili da je Teo izvrstan košarkaš....
[Vrh] Go down
BodiBond
Rookie
Rookie
BodiBond


Posts : 44
Join date : 16.09.2010
Age : 38

Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Emptyčet ruj 23, 2010 8:37 pm

Faul u napadu je napisao/la:
Kaj velite Partizan Icon_wink ...hvala BodiBondu na info direktno iz Beograda.....

Bodi,častim te čevapima i pivom u Grčkom centru (preko puta Arene) čim ponovo dođem tamo...a to bu skoro....
cheers cheers cheers

tvrdko.puter je napisao/la:
Nesto me Bondiev Avatar bode u oce, u pm... Rolling Eyes

Ako smeta promeniću, nije problem. Ne želim da provociram, ovaj avatar mi je i na kosarka.rs. Čekam 9 godina da dobijemo Špance u nekom važnom meču i ovo je zahvalnost Teu zbog toga što mi je omogućio da se radujem tome. Wink
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Emptyčet ruj 23, 2010 8:44 pm

BodiBond je napisao/la:


Ako smeta promeniću, nije problem. Ne želim da provociram, ovaj avatar mi je i na kosarka.rs. Čekam 9 godina da dobijemo Špance u nekom važnom meču i ovo je zahvalnost Teu zbog toga što mi je omogućio da se radujem tome. Wink

Samo ti drži svog avatara....sve ok Partizan Icon_smile ....ko je nama kriv kaj osim Tunižanima i Irancima nikome ne možemo hebati kompletnu rodbinu Partizan Icon_wink ....
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Emptyčet ruj 23, 2010 10:04 pm

BodiBond je napisao/la:
Faul u napadu je napisao/la:
Kaj velite Partizan Icon_wink ...hvala BodiBondu na info direktno iz Beograda.....

Bodi,častim te čevapima i pivom u Grčkom centru (preko puta Arene) čim ponovo dođem tamo...a to bu skoro....
cheers cheers cheers

tvrdko.puter je napisao/la:
Nesto me Bondiev Avatar bode u oce, u pm... Rolling Eyes

Ako smeta promeniću, nije problem. Ne želim da provociram, ovaj avatar mi je i na kosarka.rs. Čekam 9 godina da dobijemo Špance u nekom važnom meču i ovo je zahvalnost Teu zbog toga što mi je omogućio da se radujem tome. Wink
Zakaj si maknul svoj avatar ? Zakaj bi nekog smetal vaš najbolji španer ? Slobodno ga vrati. Fala na informacijama. Uvijek si dobrodošel i nemaš se kaj sramit svog avatara. Embarassed
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Emptyčet ruj 23, 2010 10:15 pm

pascalrolla je napisao/la:
Basket je napisao/la:
Partizan uvijek odlična ekipa i favorit za prvo mjesto,po meni tako je i ove godine...Ostali iskusni Kecman i Božić...Doveli su Jawaia,Milosavljevića,Katića,Klobučara...Mlada ekipa su,svi mladi su im ostali,Vesely,Mitrović,Đekić,Lešić,Lučić...Priključuju se još mladi Bešović,Jaramaz i Bogdanović... Vjerovatno će dovesti još četvorku,Erceg je u igri...


i ove godine su najjaču u nlb-u...vidjet ćemo kako će funkcionirati u euroligi
Nikako, maksimum je ulazak u drugi krug. Mislim da bu se morali ove sezone odmorit od spektakla. Nema više Duleta i to je nenadoknadiv gubitak. A u NLB-u se čine za koplje boljim trenutno ali sve ovisi o tim strancima koje su doveli. Vidim da svi hvale tog nekog centra i da je bolji od Marića. Dule je zaista znal od centara izvuć maksimum, bumo videli kolko je ovaj novi naučil. U svakom slučaju nisu više nedodirljivi. Embarassed
[Vrh] Go down
BodiBond
Rookie
Rookie
BodiBond


Posts : 44
Join date : 16.09.2010
Age : 38

Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Emptyčet ruj 23, 2010 10:18 pm

Kada je Dule i rad sa centrima u pitanju tu grešiš. Sa centrima u PArtizanu već 5 godina radi Vlada Jovanović. Wink
KAda je Evroliga u pitanju biće jako teško ući u 16. U grupi smo iz koje je najteže izboriti plasman u 16, jer se očekuje Himki iz kvalifikacija. Naš najveći problem će biti navijači. Izbio je problem na relaciji uprava-navijači oko karata za F4 i još uvek nije rešen...
PArtizan - Zadar 75:67. Zadar dobio 2/4 27:10.
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Emptyčet ruj 23, 2010 10:21 pm

BodiBond je napisao/la:
Kada je Dule i rad sa centrima u pitanju tu grešiš. Sa centrima u PArtizanu već 5 godina radi Vlada Jovanović. Wink
KAda je Evroliga u pitanju biće jako teško ući u 16. U grupi smo iz koje je najteže izboriti plasman u 16, jer se očekuje Himki iz kvalifikacija. Naš najveći problem će biti navijači. Izbio je problem na relaciji uprava-navijači oko karata za F4 i još uvek nije rešen...
PArtizan - Zadar 75:67. Zadar dobio 2/4 27:10.
Onda nema zime. Taj novi bu dominantan kao i svi prije. A ovo s navijačima ne razmem ? Kaj su bjesni kaj je Dule otišel ? Zbog karata su ljuti na upravu ? Svašta. Embarassed
[Vrh] Go down
bakazora
Rookie
Rookie



Posts : 45
Join date : 12.09.2010

Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Emptyčet ruj 23, 2010 10:24 pm

slažem se sa mazicom max drugi krug,,,a ti bodi koda imaš 15 god i poput nekog srnjaka trzaš se na svaki šum ,vračaj to i neseri Laughing
[Vrh] Go down
BodiBond
Rookie
Rookie
BodiBond


Posts : 44
Join date : 16.09.2010
Age : 38

Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Emptyčet ruj 23, 2010 10:30 pm

Pa nisam menjao avatar, samo sam rekao ako bilo kome smeta nije problem da ga promenim. Wink
Oko navijača je složena priča. Tražili su 430 karata za F4, a uprava im je nudila 315... Od tada nije bilo organizovanog navijanja... Niti su izbacili neko saopštenje sa zahtevima niti bilo šta slično... Po kuloarima se priča da žele javno izvinjenje od Danilovića i da do tada neće biti navijanja, čak su u našoj ligi prošle godine zabranili grupi iz Kragujevca da peva i da navija za klub na meču protiv Radničkog u Kragujevcu.
Kada je druga strana medalje u pitanju, i meni bliža, klub je nudio tih 315 karata vođama navijača i oni su trebali to da prodaju onima koji bi išli i uzeli bi pare za sebe... Naravno, spor je oko love, te vođe žive od kluba... Nije im bilo dosta tih 315 hteli su više... Klub je dobio 1000 karata i morao je da podeli dosta sponzorima i slično...
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Emptyčet ruj 23, 2010 10:43 pm

BodiBond je napisao/la:
Pa nisam menjao avatar, samo sam rekao ako bilo kome smeta nije problem da ga promenim. Wink
Oko navijača je složena priča. Tražili su 430 karata za F4, a uprava im je nudila 315... Od tada nije bilo organizovanog navijanja... Niti su izbacili neko saopštenje sa zahtevima niti bilo šta slično... Po kuloarima se priča da žele javno izvinjenje od Danilovića i da do tada neće biti navijanja, čak su u našoj ligi prošle godine zabranili grupi iz Kragujevca da peva i da navija za klub na meču protiv Radničkog u Kragujevcu.
Kada je druga strana medalje u pitanju, i meni bliža, klub je nudio tih 315 karata vođama navijača i oni su trebali to da prodaju onima koji bi išli i uzeli bi pare za sebe... Naravno, spor je oko love, te vođe žive od kluba... Nije im bilo dosta tih 315 hteli su više... Klub je dobio 1000 karata i morao je da podeli dosta sponzorima i slično...
Ma svašta navijač koji živi od kluba ? Pa nisam znal da to postoji. Nikad ne bi rekel da vi tam imate problema s navijačima. Tolko spektakla im je Dule dal i Danilović. Smješno. Embarassed
[Vrh] Go down
BodiBond
Rookie
Rookie
BodiBond


Posts : 44
Join date : 16.09.2010
Age : 38

Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Emptyčet ruj 23, 2010 10:52 pm

Eh da samo žive od kluba to bi bilo lepo, postoje i navijačke grupe koje su organizovane kriminalne grupe koje rasturaju drogu, reketiraju vlasnike splavova po Beogradu... Ukoliko vlasnici ne pristanu da im oni rade obezbeđenje lokala onda im unište lokal i slično... Ali da ne širim priču... Imate na youtube emisiju Insajder koja se bavi time... Napravljena je nakon ubistva onog Francuza u Beogradu...
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Emptyčet ruj 23, 2010 10:54 pm

BodiBond je napisao/la:
Eh da samo žive od kluba to bi bilo lepo, postoje i navijačke grupe koje su organizovane kriminalne grupe koje rasturaju drogu, reketiraju vlasnike splavova po Beogradu... Ukoliko vlasnici ne pristanu da im oni rade obezbeđenje lokala onda im unište lokal i slično... Ali da ne širim priču... Imate na youtube emisiju Insajder koja se bavi time... Napravljena je nakon ubistva onog Francuza u Beogradu...
E hebi ga sad. To me iskreno ipak preveć ne zanima. Nisam baš zainteresiran za probleme navijačkih skupina u Beogradu. Mene sam zanima košarkaški dio. Embarassed
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Emptypet ruj 24, 2010 9:12 am

Trazim Tompsona, da ga stavim, kako se nateze, dok pjeva one svoje pjesme pune ljubavi prema domovini lol!
[Vrh] Go down
pileći klitoris
Rookie
Rookie
pileći klitoris


Posts : 155
Join date : 14.09.2010

Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Emptypet ruj 24, 2010 9:51 am

mazohist je napisao/la:
pascalrolla je napisao/la:
Basket je napisao/la:
Partizan uvijek odlična ekipa i favorit za prvo mjesto,po meni tako je i ove godine...Ostali iskusni Kecman i Božić...Doveli su Jawaia,Milosavljevića,Katića,Klobučara...Mlada ekipa su,svi mladi su im ostali,Vesely,Mitrović,Đekić,Lešić,Lučić...Priključuju se još mladi Bešović,Jaramaz i Bogdanović... Vjerovatno će dovesti još četvorku,Erceg je u igri...


i ove godine su najjaču u nlb-u...vidjet ćemo kako će funkcionirati u euroligi
Nikako, maksimum je ulazak u drugi krug. Mislim da bu se morali ove sezone odmorit od spektakla. Nema više Duleta i to je nenadoknadiv gubitak. A u NLB-u se čine za koplje boljim trenutno ali sve ovisi o tim strancima koje su doveli. Vidim da svi hvale tog nekog centra i da je bolji od Marića. Dule je zaista znal od centara izvuć maksimum, bumo videli kolko je ovaj novi naučil. U svakom slučaju nisu više nedodirljivi. Embarassed

Marić neće biti ni blizu prošlosezonskim brojkama, to je svima jasno. Recimo ako bude na ovima kao što je bio u reprezentaciji.
[Vrh] Go down
stari vuk
Rookie
Rookie
stari vuk


Posts : 39
Join date : 15.09.2010
Location : years ago

Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Emptysub ruj 25, 2010 12:17 am

Partizan je dobar al nije dovoljno dobar ove sezone...nije mi jasno otpustanje Popovica sto se tu dogodilo??
[Vrh] Go down
Sponsored content





Partizan Empty
PostajNaslov: Re: Partizan   Partizan Empty

[Vrh] Go down
 
Partizan
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: Europska košarka-
Forum(o)Bir: