Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Denver Nuggets

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Lakers fan
Rookie
Rookie
Lakers fan


Posts : 76
Join date : 13.09.2010
Location : Los Angeles,California

Denver Nuggets Empty
PostajNaslov: Denver Nuggets   Denver Nuggets Emptysri ruj 22, 2010 5:14 pm

6 Arron Afflalo G 6-5 215 10/15/1985 UCLA 3
11 Chris Andersen F-C 6-10 228 07/07/1978 Blinn Junior College (TX) 8
15 Carmelo Anthony F 6-8 230 05/29/1984 Syracuse 7
32 Renaldo Balkman F 6-8 208 07/14/1984 South Carolina 4
1 Chauncey Billups G 6-3 202 09/25/1976 Colorado 13
25 Anthony Carter G 6-2 195 06/16/1975 Hawaii 11
Al Harrington F 6-9 250 02/17/1980 St. Patrick's HS (Elizabeth, NJ) 12
3 Ty Lawson G 5-11 195 11/03/1987 North Carolina 1
4 Kenyon Martin F 6-9 240 12/30/1977 Cincinnati 10
31 Nenê C-F 6-11 250 09/13/1982 Sao Carlos, Brazil 8
5 J.R. Smith G 6-6 220 09/09/1985 St. Benedict's Prep (Newark, NJ) 6
Shelden Williams F 6-9 250 10/21/1983 Duke 4


cijela franžisa je pod stresom zbog mogućeg odlaska carmela anthonya..... za uzvrat nuggetsi žele mlade talentirane igrače i igrače u zadnjoj godini ugovora.... što se tiče harringtona,on je definitivno igrač kojeg je najbolje koristiti sa klupe,no ipak je dobio predugački ugovor s obzirom na godine i stanje u nuggetsima...
[Vrh] Go down
pascalrolla
Rookie
Rookie
pascalrolla


Posts : 57
Join date : 13.09.2010

Denver Nuggets Empty
PostajNaslov: Re: Denver Nuggets   Denver Nuggets Emptysri ruj 22, 2010 11:47 pm

navodno carmelo želi u bullse ili knickse...a netsi su isto u igri jer se denver zanima za njihov treći pick ovogodišnjeg drafta derricka favorsa...igrač sjajnih fizičkih predispozicija kojemu bi trebalo nešto vremena da se razvije...iako je već sad odličan skakač i bloker
[Vrh] Go down
miles-page
Rookie
Rookie



Posts : 36
Join date : 12.09.2010

Denver Nuggets Empty
PostajNaslov: Re: Denver Nuggets   Denver Nuggets Emptyčet ruj 23, 2010 1:57 am

sam neka ne dodje u bullse. ne treba im neko da se gura ispred rosea. njega treba odgajat da bude glavni džaja u ekipi.dovodjenje anthonya bi sve sjebalo. anthony je pila od igrača,ali davat noaha i denga za njega nema smisla.njih dvojica puno više donose ekipi nego on sam. neka ode u NYK. brijem da je to najbolje za njega. svjetla grada i te sheme... ne znam kolko bi to pasalo stoudemireu budući da on sad žali bit glavna faca u nekoj ekipi. ugl, sam nek se mani bullsa Smile
[Vrh] Go down
pascalrolla
Rookie
Rookie
pascalrolla


Posts : 57
Join date : 13.09.2010

Denver Nuggets Empty
PostajNaslov: Re: Denver Nuggets   Denver Nuggets Emptyčet ruj 23, 2010 2:03 am

miles-page je napisao/la:
sam neka ne dodje u bullse. ne treba im neko da se gura ispred rosea. njega treba odgajat da bude glavni džaja u ekipi.dovodjenje anthonya bi sve sjebalo. anthony je pila od igrača,ali davat noaha i denga za njega nema smisla.njih dvojica puno više donose ekipi nego on sam. neka ode u NYK. brijem da je to najbolje za njega. svjetla grada i te sheme... ne znam kolko bi to pasalo stoudemireu budući da on sad žali bit glavna faca u nekoj ekipi. ugl, sam nek se mani bullsa Smile


a neznam...evo sad sam našao još jedan izvor u kojem kažu da je houston isto unutra...žele dati čak i kevina martina...ja osobno bi htio da melo ostane u denveru...ugovori smitha i martina istječu i bilo bi prostora za dovođenja kvalitetnijih igrača
[Vrh] Go down
Ace Rimmer
Rookie
Rookie
Ace Rimmer


Posts : 20
Join date : 21.09.2010

Denver Nuggets Empty
PostajNaslov: Re: Denver Nuggets   Denver Nuggets Emptyčet ruj 23, 2010 9:38 am

I Netsi su definitivno igri, selit ce se u Brooklyn, a mislim da je Carmelo bas tamo odrastao...

Slazem se da nikako ne bi bilo dobro da ode u Bullse, tamo se bez prevelikih zvjezda stvara jedna lijepa ekipica igraca koji bi mogli dosta dobro suradjivati zajedno i igrati kao tim. Melo bi to pokvario...
[Vrh] Go down
Lakers fan
Rookie
Rookie
Lakers fan


Posts : 76
Join date : 13.09.2010
Location : Los Angeles,California

Denver Nuggets Empty
PostajNaslov: Re: Denver Nuggets   Denver Nuggets Emptyčet ruj 23, 2010 12:52 pm

Ace Rimmer je napisao/la:
I Netsi su definitivno igri, selit ce se u Brooklyn, a mislim da je Carmelo bas tamo odrastao...

Slazem se da nikako ne bi bilo dobro da ode u Bullse, tamo se bez prevelikih zvjezda stvara jedna lijepa ekipica igraca koji bi mogli dosta dobro suradjivati zajedno i igrati kao tim. Melo bi to pokvario...

melo je odrasto u baltimoreu,to jest washington d.c. .... ali mislim da je rođen u brooklynu,ali su se preselili... a sve je to pomalo smješno,kako igrači to jest zvijezde žele igrati zajedno a ne jedan protiv drugoga da osvoje naslov... kobe je imo odoma i bynuma koji je imo 17 godina... onda je došo gasol i počeli su graditi šampionsku ekipu i dovoditi dio po dio... pogledajte spurse kak su napravili svoju dinastiju...a danas miami potpiše 3 zvjezde , druga zvjezda hoće da ga mjenjaju u klub sa zvjezdama....jordan je najbolje odgovorio na to pitanje,rekvši da se nebi htjeo udružiti sa najboljim igračima nego ih pobijediti
[Vrh] Go down
pascalrolla
Rookie
Rookie
pascalrolla


Posts : 57
Join date : 13.09.2010

Denver Nuggets Empty
PostajNaslov: Re: Denver Nuggets   Denver Nuggets Emptyčet ruj 23, 2010 6:58 pm

Lakers fan je napisao/la:
Ace Rimmer je napisao/la:
I Netsi su definitivno igri, selit ce se u Brooklyn, a mislim da je Carmelo bas tamo odrastao...

Slazem se da nikako ne bi bilo dobro da ode u Bullse, tamo se bez prevelikih zvjezda stvara jedna lijepa ekipica igraca koji bi mogli dosta dobro suradjivati zajedno i igrati kao tim. Melo bi to pokvario...

melo je odrasto u baltimoreu,to jest washington d.c. .... ali mislim da je rođen u brooklynu,ali su se preselili... a sve je to pomalo smješno,kako igrači to jest zvijezde žele igrati zajedno a ne jedan protiv drugoga da osvoje naslov... kobe je imo odoma i bynuma koji je imo 17 godina... onda je došo gasol i počeli su graditi šampionsku ekipu i dovoditi dio po dio... pogledajte spurse kak su napravili svoju dinastiju...a danas miami potpiše 3 zvjezde , druga zvjezda hoće da ga mjenjaju u klub sa zvjezdama....jordan je najbolje odgovorio na to pitanje,rekvši da se nebi htjeo udružiti sa najboljim igračima nego ih pobijediti


ma michael jordan i točka!!!!
[Vrh] Go down
Kenjobi
Rookie
Rookie
Kenjobi


Posts : 6
Join date : 12.09.2010

Denver Nuggets Empty
PostajNaslov: Re: Denver Nuggets   Denver Nuggets Emptyčet ruj 23, 2010 8:53 pm

Lakers fan je napisao/la:
Ace Rimmer je napisao/la:
I Netsi su definitivno igri, selit ce se u Brooklyn, a mislim da je Carmelo bas tamo odrastao...

Slazem se da nikako ne bi bilo dobro da ode u Bullse, tamo se bez prevelikih zvjezda stvara jedna lijepa ekipica igraca koji bi mogli dosta dobro suradjivati zajedno i igrati kao tim. Melo bi to pokvario...

melo je odrasto u baltimoreu,to jest washington d.c. .... ali mislim da je rođen u brooklynu,ali su se preselili... a sve je to pomalo smješno,kako igrači to jest zvijezde žele igrati zajedno a ne jedan protiv drugoga da osvoje naslov... kobe je imo odoma i bynuma koji je imo 17 godina... onda je došo gasol i počeli su graditi šampionsku ekipu i dovoditi dio po dio... pogledajte spurse kak su napravili svoju dinastiju...a danas miami potpiše 3 zvjezde , druga zvjezda hoće da ga mjenjaju u klub sa zvjezdama....jordan je najbolje odgovorio na to pitanje,rekvši da se nebi htjeo udružiti sa najboljim igračima nego ih pobijediti

ma gle, to su pizdarije što seru jalni ljudi... svak ima pravo ići i potpisati gdje hoće...
Što se tiče kobea i gasola i ostale mu ekipe, on baš i nije najbolji primjer, nije li on zahtjevao trade nakon odlaska O`neala i nakon što je 2-3 puta izletio rano iz playoffa?? Što bi sad LBJ trebao biti taoc katastrofalne uprave i lošeg trenera?, pa bio bi glup svoj talent i rad ne oploditi (u ovom slučaju prstenima , novac ima)...To što Barkley i takvi moraliziraju po televiziji i ostalim medijima samo ovima dižu rejting jer svaka reklama je dobra reklama... a oni će se pričajući o njima prodavati (to je barem sigurno). Ili Bosh??? da je ostao u Torontu ne bi vidio naslova ni da mu karijera traje 40 godina a ne 12-13...
[Vrh] Go down
Lakers fan
Rookie
Rookie
Lakers fan


Posts : 76
Join date : 13.09.2010
Location : Los Angeles,California

Denver Nuggets Empty
PostajNaslov: Re: Denver Nuggets   Denver Nuggets Emptyčet ruj 23, 2010 9:30 pm

Kenjobi je napisao/la:
Lakers fan je napisao/la:
Ace Rimmer je napisao/la:
I Netsi su definitivno igri, selit ce se u Brooklyn, a mislim da je Carmelo bas tamo odrastao...

Slazem se da nikako ne bi bilo dobro da ode u Bullse, tamo se bez prevelikih zvjezda stvara jedna lijepa ekipica igraca koji bi mogli dosta dobro suradjivati zajedno i igrati kao tim. Melo bi to pokvario...

melo je odrasto u baltimoreu,to jest washington d.c. .... ali mislim da je rođen u brooklynu,ali su se preselili... a sve je to pomalo smješno,kako igrači to jest zvijezde žele igrati zajedno a ne jedan protiv drugoga da osvoje naslov... kobe je imo odoma i bynuma koji je imo 17 godina... onda je došo gasol i počeli su graditi šampionsku ekipu i dovoditi dio po dio... pogledajte spurse kak su napravili svoju dinastiju...a danas miami potpiše 3 zvjezde , druga zvjezda hoće da ga mjenjaju u klub sa zvjezdama....jordan je najbolje odgovorio na to pitanje,rekvši da se nebi htjeo udružiti sa najboljim igračima nego ih pobijediti

ma gle, to su pizdarije što seru jalni ljudi... svak ima pravo ići i potpisati gdje hoće...
Što se tiče kobea i gasola i ostale mu ekipe, on baš i nije najbolji primjer, nije li on zahtjevao trade nakon odlaska O`neala i nakon što je 2-3 puta izletio rano iz playoffa?? Što bi sad LBJ trebao biti taoc katastrofalne uprave i lošeg trenera?, pa bio bi glup svoj talent i rad ne oploditi (u ovom slučaju prstenima , novac ima)...To što Barkley i takvi moraliziraju po televiziji i ostalim medijima samo ovima dižu rejting jer svaka reklama je dobra reklama... a oni će se pričajući o njima prodavati (to je barem sigurno). Ili Bosh??? da je ostao u Torontu ne bi vidio naslova ni da mu karijera traje 40 godina a ne 12-13...

nitko tu nije prićo da li je igrač tražio ili nije tražio trade.... ajde melo barem kaže nuggsima da želi otići i da će otići kad mu istekne ugovor... ma neka se oni samo skupljaju,hehe,lakersi će ih sve isprašiti afro
[Vrh] Go down
Kenjobi
Rookie
Rookie
Kenjobi


Posts : 6
Join date : 12.09.2010

Denver Nuggets Empty
PostajNaslov: Re: Denver Nuggets   Denver Nuggets Emptypet ruj 24, 2010 1:22 am

ljudi su to prenapuhali i to zato jer se treba pričati o i kupovati NBA. Taj isti Barkley ako nisi znao u najboljim godinama je tražio trade, i to samo u SUNSE. Bosh je isto tradan, jedino jbg James ispada, no velim 6-7 godina si u istoj ekipi i okruzen smecem (ne Mosesom Maloneom ili Dr.J-em) i očekivati da će ostati...
Osobno mislim da čovjek (a tako mi i izgleda) ima čelične živce (baš se i ne sekira preveć) kad je toliko dugo ostao. Još jednom ti napominjem kao velikom fanu Lakersa da je Bryant iako je imao 3 prstena u to doba nakon samo 2-3 sezone zatražio trade. Kad usporediš to dvoje... šta je on mogao zahtjevati, isto trade? zašto? pa ni klubovi ne postupaju drugačije prema 95% igrača (samo rijeeeetki ne bivaju nikad tradeani).

Predsjednik Cavsa kuka po televiziji i proklinje jednog igrača jer je otišao od nesposobne uprave, a on sam je prije toga tradeao Hughesa, Goodnea i mnogo drugih... ne da ja to tako gledam, ali je li to ok? posao je posao. Klubovima je kao dozvoljeno tradeati kako im paše jer su takvi ugovori tamo, a igračima nije dozvoljeno otići kako im paše, licemjerni su standardi...

Inače žao mi je cavsa, jer dolaze iz manjeg i podosta omraženog grada među NBA košarkašima, a i zbog sličnog slučaja iz bliže povijesti (boozer), no opet napominjem dvostruka mjerila, nitko maltene ništa nije rekao kad se to dogodilo.

Inače LakersFan i ja pratim NBA ali ja sam ovaj put bandwaggoner, bit će tamburanja lakersa u finalu lol! lol!
[Vrh] Go down
Lakers fan
Rookie
Rookie
Lakers fan


Posts : 76
Join date : 13.09.2010
Location : Los Angeles,California

Denver Nuggets Empty
PostajNaslov: Re: Denver Nuggets   Denver Nuggets Emptypet ruj 24, 2010 11:33 pm

da se razumijemo,ja sam na strani lebrona,a ne uprave i gazda jer gazde seru.... jedino zbog čega ja zamjeram lebronu je to što je prije nego je reko cavsima da neće zadnjih potpisati to izjavio na espn-u.... sve drugo je ok,dečko je napravio sa cavsima što možda nitko neće,zaradio je predsjedniku cavsa milijune i milijune, ali prema fanovima je ta emisija na espn-u bila nođ u leđa..

https://www.youtube.com/watch?v=keIdgoJYiy8

evo da nemislim samo ja tako.... što se tiče da igrač traži trade,pa nek traži, ako nije zadovoljan u ekipi neka traži... inače iz pouzdanih informacija (dosta sam na lakers forumovima pa i tamo imaju insajderi ko i kod nas), kobe je tražio trade samo kako bi trgno obitelj buss i mitcha da mu naprave skipu koja se može boriti za naslov...ipak je iskoristio veto da ne ode u bullse koji su mogli s njim stvoriti jako dobru ekipu...


LA ALL THE WAY lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Denver Nuggets Empty
PostajNaslov: Re: Denver Nuggets   Denver Nuggets Empty

[Vrh] Go down
 
Denver Nuggets
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: NBA-
Forum(o)Bir: