Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dallas Mavericks

Go down 
+5
dwade03
tvrdko.puter
Spiridon Kopicl
Ace Rimmer
Lakers fan
9 posters
Autor/icaPoruka
Lakers fan
Rookie
Rookie
Lakers fan


Posts : 76
Join date : 13.09.2010
Location : Los Angeles,California

Dallas Mavericks Empty
PostajNaslov: Dallas Mavericks   Dallas Mavericks Emptysri ruj 22, 2010 5:06 pm

¸Alexis Ajinca C 7-0 220 05/06/1988 Saint Etienne, France 2
11 Jose Barea G 6-0 175 06/26/1984 Northeastern 4
3 Rodrigue Beaubois G 6-0 170 02/24/1988 Pointe-a-Pitre, Guadeloupe 1
4 Caron Butler F 6-7 228 03/13/1980 Connecticut 8
Tyson Chandler C 7-1 235 10/02/1982 Dominguez HS (CA) 9
33 Brendan Haywood C 7-0 263 11/27/1979 North Carolina 9
[b]Dominique Jones G 6-4 215 10/15/1988 South Florida R

2 Jason Kidd G 6-4 210 03/23/1973 California 16
Ian Mahinmi C 6-11 230 11/05/1986 Rouen, France 2
0 Shawn Marion F 6-7 228 05/07/1978 UNLV 11
41 Dirk Nowitzki F 7-0 245 06/19/1978 Wurzburg, Germany 12
92 DeShawn Stevenson G 6-5 218 04/03/1981 Washington Union HS (CA) 10
31 Jason Terry G 6-2 180 09/15/1977 Arizona 11
7 Tim Thomas F 6-10 240 02/26/1977 Villanova 13

momčad koja je odlična na papiru,ali koje neće osvojiti naslov u eri dirka nowitzkog....barem je to moje mišljenje...
petorka kidd,caron,marion,dirk,tyson/brendon je strašna na papiru ,dok s klupe je tu jason terry i beaubosi koji se vraća tek oko siječnja ....
[Vrh] Go down
Ace Rimmer
Rookie
Rookie
Ace Rimmer


Posts : 20
Join date : 21.09.2010

Dallas Mavericks Empty
PostajNaslov: Re: Dallas Mavericks   Dallas Mavericks Emptysri ruj 22, 2010 5:33 pm

Dirkov turnaround fadeway sa izbocenim koljenom je apsolutno nezaustavljiv sut, kakav MJ... Smile Tom covjeku treba ic svaka lopta i to je to, Dallas prvak, a ne da nekakvi Kiddovi, Terryiji i Butleri prtljaju s njom... Very Happy
[Vrh] Go down
Lakers fan
Rookie
Rookie
Lakers fan


Posts : 76
Join date : 13.09.2010
Location : Los Angeles,California

Dallas Mavericks Empty
PostajNaslov: Re: Dallas Mavericks   Dallas Mavericks Emptysri ruj 22, 2010 5:43 pm

Ace Rimmer je napisao/la:
Dirkov turnaround fadeway sa izbocenim koljenom je apsolutno nezaustavljiv sut, kakav MJ... Smile Tom covjeku treba ic svaka lopta i to je to, Dallas prvak, a ne da nekakvi Kiddovi, Terryiji i Butleri prtljaju s njom... Very Happy

hehehehe da da neobranjiv šut,dečko je stvarno napravio čudo,neodigravši niti jednu utakmicu u prvoj njemačkoj ligi prije odlaska u nba...
[Vrh] Go down
Spiridon Kopicl
Rookie
Rookie



Posts : 15
Join date : 12.09.2010

Dallas Mavericks Empty
PostajNaslov: Re: Dallas Mavericks   Dallas Mavericks Emptyčet ruj 23, 2010 10:49 am

Dirk je izabran na draftu, bez da je odigrao jednu prvoligašku utakmicu.
Međutim ako se ne varam, te sezone je njegov klub ušao u prvu ligu, a kako je to bila sezona lock-outa u NBA, onda je prvu polusezonu igrao prvoligašku košarku.
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Dallas Mavericks Empty
PostajNaslov: Re: Dallas Mavericks   Dallas Mavericks Emptyčet ruj 23, 2010 10:51 am

Spiridon Kopicl je napisao/la:
Dirk je izabran na draftu, bez da je odigrao jednu prvoligašku utakmicu.
Međutim ako se ne varam, te sezone je njegov klub ušao u prvu ligu, a kako je to bila sezona lock-outa u NBA, onda je prvu polusezonu igrao prvoligašku košarku.

I ja mislim da je upravo tako bilo!

Iz 2. lige sa 20 godina u NBA.

ZANIMLJIVO:
Sa tek 16godina se poceo baviti kosarkom!!!
[Vrh] Go down
Lakers fan
Rookie
Rookie
Lakers fan


Posts : 76
Join date : 13.09.2010
Location : Los Angeles,California

Dallas Mavericks Empty
PostajNaslov: Re: Dallas Mavericks   Dallas Mavericks Emptyčet ruj 23, 2010 12:53 pm

tvrdko.puter je napisao/la:
Spiridon Kopicl je napisao/la:
Dirk je izabran na draftu, bez da je odigrao jednu prvoligašku utakmicu.
Međutim ako se ne varam, te sezone je njegov klub ušao u prvu ligu, a kako je to bila sezona lock-outa u NBA, onda je prvu polusezonu igrao prvoligašku košarku.

I ja mislim da je upravo tako bilo!

Iz 2. lige sa 20 godina u NBA.

ZANIMLJIVO:
Sa tek 16godina se poceo baviti kosarkom!!!

to je kad je netko talentiran za nešto i to nešto uspije pronaći.... svi smo mi talenti za nešto samo što je to nešto teško naći... on je našo svoje
[Vrh] Go down
dwade03
Rookie
Rookie
dwade03


Posts : 27
Join date : 13.09.2010
Location : none of your bussines

Dallas Mavericks Empty
PostajNaslov: Re: Dallas Mavericks   Dallas Mavericks Emptypon ruj 27, 2010 2:29 pm

Ace Rimmer je napisao/la:
Dirkov turnaround fadeway sa izbocenim koljenom je apsolutno nezaustavljiv sut, kakav MJ... Smile Tom covjeku treba ic svaka lopta i to je to, Dallas prvak, a ne da nekakvi Kiddovi, Terryiji i Butleri prtljaju s njom... Very Happy

To se zove s jedne noge. Very Happy Samo Bird i Dirk! king
[Vrh] Go down
pascalrolla
Rookie
Rookie
pascalrolla


Posts : 57
Join date : 13.09.2010

Dallas Mavericks Empty
PostajNaslov: Re: Dallas Mavericks   Dallas Mavericks Emptypon ruj 27, 2010 4:48 pm

Lakers fan je napisao/la:
tvrdko.puter je napisao/la:
Spiridon Kopicl je napisao/la:
Dirk je izabran na draftu, bez da je odigrao jednu prvoligašku utakmicu.
Međutim ako se ne varam, te sezone je njegov klub ušao u prvu ligu, a kako je to bila sezona lock-outa u NBA, onda je prvu polusezonu igrao prvoligašku košarku.

I ja mislim da je upravo tako bilo!

Iz 2. lige sa 20 godina u NBA.

ZANIMLJIVO:
Sa tek 16godina se poceo baviti kosarkom!!!

to je kad je netko talentiran za nešto i to nešto uspije pronaći.... svi smo mi talenti za nešto samo što je to nešto teško naći... on je našo svoje

da ali je imao trenera koji je imao nevjerovatnu vjeru i njega i forsirao ga (don nelson)
[Vrh] Go down
miles-page
Rookie
Rookie



Posts : 36
Join date : 12.09.2010

Dallas Mavericks Empty
PostajNaslov: Re: Dallas Mavericks   Dallas Mavericks Emptypon ruj 27, 2010 5:55 pm

bit će mi jako žao ak nowitzki nikad ne osvoji naslov.uvijek se borio ko zvijer,ostao lojalan ekipi.uzimao manje para puno puta.ne nadje se takih igrača puno
[Vrh] Go down
MarkoCar
Rookie
Rookie
MarkoCar


Posts : 127
Join date : 13.09.2010
Location : Višnjik

Dallas Mavericks Empty
PostajNaslov: Re: Dallas Mavericks   Dallas Mavericks Emptypon ruj 27, 2010 6:25 pm

miles-page je napisao/la:
bit će mi jako žao ak nowitzki nikad ne osvoji naslov.uvijek se borio ko zvijer,ostao lojalan ekipi.uzimao manje para puno puta.ne nadje se takih igrača puno
Dallas Mavericks Icon_rukovanje
[Vrh] Go down
dwade03
Rookie
Rookie
dwade03


Posts : 27
Join date : 13.09.2010
Location : none of your bussines

Dallas Mavericks Empty
PostajNaslov: Re: Dallas Mavericks   Dallas Mavericks Emptyuto ruj 28, 2010 2:21 pm

miles-page je napisao/la:
bit će mi jako žao ak nowitzki nikad ne osvoji naslov.uvijek se borio ko zvijer,ostao lojalan ekipi.uzimao manje para puno puta.ne nadje se takih igrača puno

Pa i ne treba ih se puno nać, jer većina klubova igrače tretira kao robu. Dok si zvjezda super si, a kad padne forma dobiješ odjeb, kažu '' it's just bussines' !
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Dallas Mavericks Empty
PostajNaslov: Re: Dallas Mavericks   Dallas Mavericks Emptyuto ruj 28, 2010 8:15 pm

Nažalost Dallas nema nikakve šanse za osvajanje naslova. Čini mi se da se on izmoril i nikad nije uspjel imat dostojnu pomoć u presudnim trenutcima. U svim bitnim tekmama cijele obrana se bazirala na njemu al drugi nisu to uspjeli iskoristit, a možda je ipak njegov jedini nedostatak nedostatak imaginacije. Naime moguće da se varam al on nije ni jednog igrača uz sebe učinil boljim. Njegova statistika je nenadmašna ali nekaj mi tu fali, nekak mi je nedorečen da bi bil apsolutno najbolji Europski španer kaj je tam igral. No i ovak to kaj je on napravil je zaista fascinantno i uvijek sam ga cijenil. Voljel bi možda pred kraj karijere da se vrne u Europu. Mislim da bu mi ova sezona mogla bit i zadnji pokušaj da napadne naslov. Velim po meni nema šanse al jako bi voljel da se varam i da osvoji naslov. Zaslužil je. Ali i ak ne osvoji kaj ja znam uvijek bu mi ostal u sjećanju kao legenda Mavsa kao i Barkley, Malone, Stockton, Ewing i ostala ekipa kaj nikad nije uspjela osvojit naslov al je konstantno pokušavala sa svojim klubovima ( Ne računam one očajničke pokušaje od Barkleya i Malonea pred kraj karijera). Embarassed
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dallas Mavericks Empty
PostajNaslov: Re: Dallas Mavericks   Dallas Mavericks Empty

[Vrh] Go down
 
Dallas Mavericks
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: NBA-
Forum(o)Bir: