Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de)

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de) Empty
PostajNaslov: Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de)   Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de) Emptysri ruj 22, 2010 4:29 pm

Eto, kad ima tu vec svakojakih liga, da otvorim i ovu temu...
Nemam pojma, tko se kako pojacao (i dali je to vazno...)?

Da nacmem diskurs s pitanjem, dali bi se za nekog od jacih igraca trade u Beko ligu isplatio?
Neznam...mislim da je liga u europi po jakosti barem na 4. mjestu...
vidim tu samo ACB i rusku i (mozda) talijansku ligu ispred...

Redovito placaju i postoji odrdjen nivo kosarke plus dvorane su puno, svakog vikenda...

Sta velite vi?

Od jacih ekipa, neznam koga bi spomenuo...

ALBA mi je nekako...neznam, iako su nedavno uzeli EC, ipak mi ne djeluju kao neka jaka
ekipa, a Bamberg (aktualni prvak) slicno...
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de) Empty
PostajNaslov: Re: Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de)   Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de) Emptysri ruj 22, 2010 5:00 pm

Ja sam mogu reć o ovoj ligi da ja imam frižider Beko i da sam se ugodno iznenadil kak me dobro služi. Navodno je tu firmu kupil Bosch ? Embarassed
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de) Empty
PostajNaslov: Re: Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de)   Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de) Emptysri ruj 22, 2010 6:53 pm

tvrdko.puter je napisao/la:


Redovito placaju i postoji odrdjen nivo kosarke plus dvorane su puno, svakog vikenda...


Da...i ja imam takve info....i zato sam se čudio Caru kaj se nije odlučio za Njemačku....znam da je Bamberg bio itekako zainteresiran za njega....siguran sam da mu ugovor ne bi bio manji od ovog koji ima u Zadru....s tim da bi u Bambergu svu lovu dobio na vrijeme...u Zadru možda dobije prve 2-3 rate (i to ako)...a onda opet kao prošle sezone...6-7 mjeseci bez isplate....

U Njemačkoj se ne igra ne znam kako dobra košarka...bogme ne igra se ni kod nas....ali koliko sam uspio vidjeti na DSF-u tamo su dvorane uvijek pune....4-5 pa i više tisuća ljudi....kaj češ više...pa kaj se košarka ne igra zbog gledatelja....osobno bi uvijek radije igrao za manju lovu u punoj dvorani...nego za veću u polupraznoj Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de) Icon_wink ....
[Vrh] Go down
igi-zgb
Rookie
Rookie
igi-zgb


Posts : 75
Join date : 13.09.2010

Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de) Empty
PostajNaslov: Re: Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de)   Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de) Emptysri ruj 22, 2010 6:57 pm

tvrdko.puter je napisao/la:
Eto, kad ima tu vec svakojakih liga, da otvorim i ovu temu...
Nemam pojma, tko se kako pojacao (i dali je to vazno...)?

Da nacmem diskurs s pitanjem, dali bi se za nekog od jacih igraca trade u Beko ligu isplatio?
Neznam...mislim da je liga u europi po jakosti barem na 4. mjestu...
vidim tu samo ACB i rusku i (mozda) talijansku ligu ispred...

Redovito placaju i postoji odrdjen nivo kosarke plus dvorane su puno, svakog vikenda...

Sta velite vi?

Od jacih ekipa, neznam koga bi spomenuo...

ALBA mi je nekako...neznam, iako su nedavno uzeli EC, ipak mi ne djeluju kao neka jaka
ekipa, a Bamberg (aktualni prvak) slicno...
po kvaliteti košarke od njemačke su po meni jače španjolska,talijanska,nlb,grčka,turska i ruska liga,a njemačka je negdje al pari sa izraelom,poljskom i francuskom.

drugo je infrastruktura,marketing itd.,ali po meni si ih malo precijenio po jakosti Embarassed
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de) Empty
PostajNaslov: Re: Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de)   Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de) Emptysri ruj 22, 2010 9:46 pm

Faul u napadu je napisao/la:
tvrdko.puter je napisao/la:


Redovito placaju i postoji odrdjen nivo kosarke plus dvorane su puno, svakog vikenda...


Da...i ja imam takve info....i zato sam se čudio Caru kaj se nije odlučio za Njemačku....znam da je Bamberg bio itekako zainteresiran za njega.
..
Šteta, velka šteta za zaljubljenike loptanja pod obručima iz Bamberga. On bi im donjel spektakl i siguran sam da bi bil općeprihvaćen i prva zvijezda kluba i cijele Beko lige. Šteta. Embarassed
[Vrh] Go down
mazohist
Rookie
Rookie



Posts : 447
Join date : 13.09.2010

Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de) Empty
PostajNaslov: Re: Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de)   Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de) Emptysri ruj 22, 2010 9:47 pm

Tvrdi a kaj je s onim nekakvim uključivanjem Bayerna u košarku ? Nekaj se tu kod nas piskaralo da žele uložit u košarku i dovest onog njihovog izbornika i delat spektakl ? Embarassed
[Vrh] Go down
Basket
Rookie
Rookie
Basket


Posts : 175
Join date : 14.09.2010

Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de) Empty
PostajNaslov: Re: Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de)   Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de) Emptysri ruj 22, 2010 10:30 pm

mazohist je napisao/la:
Tvrdi a kaj je s onim nekakvim uključivanjem Bayerna u košarku ? Nekaj se tu kod nas piskaralo da žele uložit u košarku i dovest onog njihovog izbornika i delat spektakl ? Embarassed

Bayern se i uključio u košarku...Trener je Dirk Bauermann,njemački izbornik...Odma je potpisao Demonda Greena,reprezentativca i još neka poznata imena...Nemogu se sad nikako sjetit koja,ali svakako klub se dobro razvija...
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de) Empty
PostajNaslov: Re: Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de)   Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de) Emptyčet ruj 23, 2010 8:31 am

Bayern München je uspio ulaz u 2. ligu.
Posto nogometni dio ima (i previse) love, dosla je ideja da se visak ulozi u kosarku...nesto slicno Realu i Barci...
Projekt se forsira na kao prvo na godinu dana (vjerovatno se hoce sacekati, dali ce uci u elitno dfrustvo), pa ce se eventualno produziti angazman.

Uostalome, tako je radio i Kaiserslautern u sezoni, nakon koje su u nogometu postali prvaci njemacke, nakon sto su usli tek u 1. ligu...
To ima samo zato smisla za nogometase, jer mogu dio love ulozenu u kosarkú vratiti preko poreznog povrata..
Vjerovatno je i taj razlog u fokusu Bayerna, zasigurno manje ljubav prema kosarci!



Inace vec duze rade na tome da udju u vece lige. Tako su uspjeli i neke mladje igace proizvesti - na 1. mjestu je tu centar Bogdan Radosavljevic, 212cm rodjen 11.07.1993, koji igra za U17 repku...
Doveli su prvo Izbornika na stolicu trenera.

Znaimljivo je, da s Mariom Knezevicem (igrao za München i Rosenheim u njemackoj - vjerovatno rodjen u njem.)
stoji Hrvat pored Dirka Bauermanna kao assistent caoch..
Dirk Bauermann je doveo:

4 Jonathan Wallace 187cm Guard 16.05.1986
5 Alexander Blessig 185cm Guard 15.11.1993
6 Steffen Hamann 194cm Guard 14.06.1981---------National
7 Beckham Wyrick 198cm Small Forward 13.12.1983
8 Aleksandar Nadjfeji 202cm Power Forward 27.10.1976
11 Darius Hall 202cm Center 16.03.1973
13 Robert Maras 215cm Center 20.10.1978
14 Artur Kolodziejski 195cm Shooting Guard 18.09.1979
24 Demond Greene 185cm Guard 15.06.1979---------National
28 Bastian Doreth 182cm Guard 08.06.1989

Meni je zanimljivo,kako su svi igraci dovedeni upravo iz 1. lige + 2 igraca koji aktualno igraju za repku i da je iz proslogodisnje
ekipe ostao samo Markus Hübner... eto tako to ide kad imas lovu Wink
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de) Empty
PostajNaslov: Re: Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de)   Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de) Emptyčet ruj 23, 2010 8:34 am

A da, zaboravih:

Ove sezone su odmah doveli novog trenera koji ce se brinuti za pomladak.
Fokus je pored proizvodnje, dovodjenje mladih talenata... Dakle seriozan rad, ne kao u.. ma znate!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de) Empty
PostajNaslov: Re: Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de)   Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de) Empty

[Vrh] Go down
 
Beko Liga (Njemacke Liga) (www.beko-bbl.de)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Türkiye Basketbol Ligi (www.tbl.org.tr/beko/index.asp?sezon=2010-2011)
» ACB LIGA (www.acb.com)
» NKF liga
» B liga sjever
» Juniorska liga - jug (g.93/94)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Muška košarka :: Europska košarka-
Forum(o)Bir: