Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kutak u kutku ;)

Go down 
+11
niko_u_gostima
miles-page
Sammir
Faul u napadu
dotepenec33
thesnare
pravaneznalica
Šćetarže
Admin
znatizelja
tvrdko.puter
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptyned ruj 12, 2010 10:58 am

Ovo sam postavio tamo, di mu je mjesto...


Zadnja promjena: tvrdko.puter; ned ruj 12, 2010 11:51 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie
znatizelja


Posts : 75
Join date : 12.09.2010

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptyned ruj 12, 2010 11:31 am

Evo da se uključim...zašto je stranica crna...poput stanja u našoj košarci...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptyned ruj 12, 2010 11:32 am

znatizelja je napisao/la:
Evo da se uključim...zašto je stranica crna...poput stanja u našoj košarci...

Ako ti tako kažeš Basketball Basketball Basketball

Mogli bi to malo promijenit ... Basketball
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptyned ruj 12, 2010 11:34 am

Polako, znatizelja!

Pa tek smo sad poceli...Inace, stranica se OFFLINE priredi, uredi, pa se onda tek stavi Online...

Nema veze.
Mi sada imamo barem mogucnost pisati ovdje, a ostalo dolazi s vremenom...
[Vrh] Go down
znatizelja
Rookie
Rookie
znatizelja


Posts : 75
Join date : 12.09.2010

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptyned ruj 12, 2010 11:36 am

Budući da je danas nedjelja, predlažem da krenemo udarnički...da već danas nabijemo postova više nego Kosarka.hr...
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptyned ruj 12, 2010 11:39 am

znatizelja je napisao/la:
Budući da je danas nedjelja, predlažem da krenemo udarnički...da već danas nabijemo postova više nego Kosarka.hr...

Kako ti velis!! clown

Nego da se vratimo temi...


INACE: Admine, stavi novu sekciju..."Kutak Laprdanja" da ove OFF-teme ne razvalimo tu na CIboni..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptyned ruj 12, 2010 11:41 am

tvrdko.puter je napisao/la:
znatizelja je napisao/la:
Budući da je danas nedjelja, predlažem da krenemo udarnički...da već danas nabijemo postova više nego Kosarka.hr...

Kako ti velis!! clown

Nego da se vratimo temi...


INACE: Admine, stavi novu sekciju..."Kutak Laprdanja" da ove OFF-teme ne razvalimo tu na CIboni..

Evo bit cu dobar admin What a Face What a Face
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
Šćetarže
Rookie
Rookie



Posts : 23
Join date : 12.09.2010

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptyned ruj 12, 2010 2:47 pm

Evo, počet ću ovdje... Drago mi je da se ovo otvorilo...Svaka čast svima koji su ovo uradili, i hvala faule na obavijesti...

cheers cheers
[Vrh] Go down
pravaneznalica
Rookie
Rookie
pravaneznalica


Posts : 60
Join date : 12.09.2010

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptyned ruj 12, 2010 3:02 pm

Nadam se da će ovaj forum biti informativniji u svakom pogledu.
[Vrh] Go down
thesnare
Rookie
Rookie
thesnare


Posts : 110
Join date : 12.09.2010

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptyned ruj 12, 2010 8:00 pm

Novom NEOVISNOM forumu želim puno posjeta , postova i kvalitetnih rasprava , ali i dobrih zafrkancija Cool
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptypon ruj 13, 2010 9:47 am

Vidim da se Faul ozbiljno založio za forum, ako je vrijeme kad piše realno onda preporuka - manje kave, nemoj da poslije bude šta je sve ovo meni trebalo Smile
[Vrh] Go down
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptypon ruj 13, 2010 9:49 am

dotepenec33 je napisao/la:
Vidim da se Faul ozbiljno založio za forum, ako je vrijeme kad piše realno onda preporuka - manje kave, nemoj da poslije bude šta je sve ovo meni trebalo Smile

Još je gore nego sam mislio vidim da je 2 sata unazad - šta je server negdje u Turskoj??
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptypon ruj 13, 2010 9:52 am

dotepenec33 je napisao/la:
Vidim da se Faul ozbiljno založio za forum, ako je vrijeme kad piše realno onda preporuka - manje kave, nemoj da poslije bude šta je sve ovo meni trebalo Smile

Mislim da nešto ne štima sa vremenom koje stoji uz napisani post.....ali zna se da ja npr.iz 22 ne funkcioniram.....ali sam zato u 6 spreman za akcije svakojake vrste Smile ....inače,svoje najbolje postove sam napisao uz alkohol.....siguran sam da i Jergović i Tomić tako rade Smile
[Vrh] Go down
tvrdko.puter
Rookie
Rookie
tvrdko.puter


Posts : 191
Join date : 12.09.2010
Location : Tuvalu

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptypon ruj 13, 2010 10:40 am

[quote="Faul u napadu"]...siguran sam da i Jergović i Tomić tako rade Smile [/quote]


HAHA...jest! Garant! I ja sam vec imao sumnju na alk ili neke narkotike !!! lol!
[Vrh] Go down
Sammir
Rookie
Rookie
Sammir


Posts : 31
Join date : 12.09.2010
Location : Iza žice ka sve prave kmice

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptypon ruj 13, 2010 8:47 pm

Zna li slucajno netko ovde obradivat slike u photoshopu/corelu,trebala bi mi jedna manja korekcija na jednoj slici/grbu pa ako netko zna nek se javi,pa cu mu poslat na pm
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptypon ruj 13, 2010 9:49 pm

Sammir je napisao/la:
Zna li slucajno netko ovde obradivat slike u photoshopu/corelu,trebala bi mi jedna manja korekcija na jednoj slici/grbu pa ako netko zna nek se javi,pa cu mu poslat na pm

posalji meni mozda ja mogu nesto napravit Cool
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
dotepenec33
Rookie
Rookie



Posts : 141
Join date : 12.09.2010

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptyuto ruj 14, 2010 12:56 pm

Kladim se u 100 kn donacije forumu da će inicijali prvog baniranog forumaša biti P.K.
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptyuto ruj 14, 2010 12:59 pm

dotepenec33 je napisao/la:
Kladim se u 100 kn donacije forumu da će inicijali prvog baniranog forumaša biti P.K.

Čekaj...u kojem slučaju forum dobiva tih 100 kn....ako ga baniramo...ili ako ga ne diramo Wink
[Vrh] Go down
miles-page
Rookie
Rookie



Posts : 36
Join date : 12.09.2010

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptyuto ruj 14, 2010 2:33 pm

primjetih da je nestao onaj faulov post na temi cibona gdje poziva na novi forum. pretpostavljam da je tak i na drugim temama.vjerovatno neki specijalni virus koji napada samo takav tip postova Wink predlažem faule da povremeno baciš još koji takav post,da pomogneš dečkima na starom forumu Twisted Evil
[Vrh] Go down
Faul u napadu
Moderator
Moderator
Faul u napadu


Posts : 568
Join date : 12.09.2010

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptyuto ruj 14, 2010 2:50 pm

miles-page je napisao/la:
primjetih da je nestao onaj faulov post na temi cibona gdje poziva na novi forum. pretpostavljam da je tak i na drugim temama.vjerovatno neki specijalni virus koji napada samo takav tip postova Wink predlažem faule da povremeno baciš još koji takav post,da pomogneš dečkima na starom forumu Twisted Evil

Sve je pod kontrolom....znam da su izbrisali "reklamu" za novi forum...javio mi se njihov admin i upozorio da se ne smije to raditi....ali sasvim dovoljna su bila 3 dana da "reklama" tamo stoji i da je vecina pročita...a ja sam za svaki slučaj svima koji se tamo pojavljuju u zadnja 3 dana poslao "reklamu" na op (osim onima koji imaju pun sandučić).....tako ću raditi i ubuduće dok svi putem op ne dobiju obavijest o novom forumu...ne želim se kačiti s njima jer ne znam što nam mogu napraviti po pitanju virusa i sličnog....toga me najviše strah...ali nadam se da Admin misli na to....
[Vrh] Go down
niko_u_gostima
Rookie
Rookie
niko_u_gostima


Posts : 6
Join date : 14.09.2010
Age : 31

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptyuto ruj 14, 2010 3:31 pm

eo neznan di se predstavit pa cu ode, samo da vas pozdravin Smile
također vidio reklamu na onom forumu di nisan bio registriran, al san se odlučio reggat ode Cool
budući student u zg iz dalmacije, pa bi se gori moglo podučavat purgere kako se igra basket cheers
nhf ekipa, pozdrav i nadan se ugodnom druzenju afro
[Vrh] Go down
basketboy
Rookie
Rookie
basketboy


Posts : 64
Join date : 12.09.2010
Location : malo misto

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptyuto ruj 14, 2010 4:57 pm

niko_u_gostima je napisao/la:
eo neznan di se predstavit pa cu ode, samo da vas pozdravin Smile
također vidio reklamu na onom forumu di nisan bio registriran, al san se odlučio reggat ode Cool
budući student u zg iz dalmacije, pa bi se gori moglo podučavat purgere kako se igra basket cheers
nhf ekipa, pozdrav i nadan se ugodnom druzenju afro

Niko dobro došao, prije nego dođeš u ZG mogao bi napisat iz prve ruke koju riječ o događanjima između dva koša u Dalmaciji! bounce
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 107
Join date : 10.09.2010

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptyuto ruj 14, 2010 5:46 pm

niko_u_gostima je napisao/la:
eo neznan di se predstavit pa cu ode, samo da vas pozdravin Smile
također vidio reklamu na onom forumu di nisan bio registriran, al san se odlučio reggat ode Cool
budući student u zg iz dalmacije, pa bi se gori moglo podučavat purgere kako se igra basket cheers
nhf ekipa, pozdrav i nadan se ugodnom druzenju afro

Dobro nam došel prijatelj Smile
[Vrh] Go down
https://kosarka.forumotion.com
niko_u_gostima
Rookie
Rookie
niko_u_gostima


Posts : 6
Join date : 14.09.2010
Age : 31

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptyuto ruj 14, 2010 10:26 pm

basketboy je napisao/la:
niko_u_gostima je napisao/la:
eo neznan di se predstavit pa cu ode, samo da vas pozdravin Smile
također vidio reklamu na onom forumu di nisan bio registriran, al san se odlučio reggat ode Cool
budući student u zg iz dalmacije, pa bi se gori moglo podučavat purgere kako se igra basket cheers
nhf ekipa, pozdrav i nadan se ugodnom druzenju afro

Niko dobro došao, prije nego dođeš u ZG mogao bi napisat iz prve ruke koju riječ o događanjima između dva koša u Dalmaciji! bounce
ili točnije, u Sinju Smile
evo sutra alkar igra protiv zadra, pa bi moga koju dojavu dobit Smile
[Vrh] Go down
basket88
Rookie
Rookie



Posts : 93
Join date : 12.09.2010

Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Emptysri ruj 15, 2010 12:29 am

miles-page je napisao/la:
primjetih da je nestao onaj faulov post na temi cibona gdje poziva na novi forum. pretpostavljam da je tak i na drugim temama.vjerovatno neki specijalni virus koji napada samo takav tip postova Wink predlažem faule da povremeno baciš još koji takav post,da pomogneš dečkima na starom forumu Twisted Evil

I meni cetiri takva posta sa linkom obrisana, ali me jos nisu banirali, tako da ce i dalje biti diverzija.'Very Happy'
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kutak u kutku  ;) Empty
PostajNaslov: Re: Kutak u kutku ;)   Kutak u kutku  ;) Empty

[Vrh] Go down
 
Kutak u kutku ;)
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ostalo :: Kutak za laprdanje-
Forum(o)Bir: